HelloBody

Ár:   16 050 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 4.

Ár:   16 050 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

A 24 karátos aranyrészecskék gyulladásgátló és regeneráló hatásúak, és csillogó fényt adnak a bőrnek. A természetes olajok hidratálnak, lágyítanak és rugalmasságot adnak.

• 24 karátos arany: gyulladásgátló és regeneráló tulajdonságok.
  • Kókuszdióolaj: hidratáló és lágyító.
  • Édes mandulaolaj: fenntartja a bőr nedvességtartalmát.

Isabell

2020. július 1.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és ugyan csak pár napja van nálam, de idáig nagyon jól teljesít, meg vagyok vele elégedve. :) Nagyon finom az illata és nagyon kevés kell belőle így szerintem igazán gazdaságos is. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

drTSz

2020. április 29.

Ajándékba járt a rendelésem mellé. A méregtelenítő soft hab után használom. Egy álom! Must have darab! Könnyedén felszívódik, nagyon puha arcbőrt eredményez, és a kezdődő ráncokat szépen feltölti két használat között. Illat, állag, hatás 5*, próbáljátok ki, én most rendeltem további termékeket, egyelőre úgy tűnik hogy a bőröm szeretni fogja őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

pipacs17

2020. február 11.

Minden túlzás nélkül egy MUST HAVE termék! Nem őt rendeltem, csak az alap rendelésem mellé járt ajándékba (a kb. legdrágább termékük, bármilyen árú termék mellé, ingyen, milyen menő ez?!), őszintén szólva utána sem néztem, hogy mi ez, a kosárban láttam, hogy hozzá rendelte a rendszer. Amikor megérkezett, kicsit vonakodtam, kombinált a bőröm, nem szereti az olajokat, egyébként is vacakol mostanában, nem szeretném még rosszabb állapotba hozni... Viszont, este mégis kipróbáltam... nagyon gyorsan beszívja a bőröm, néha szoktam még utána hidratálót használni, de egyáltalán nem igényli a bőröm. Puhítja, valami csodálatos állagot varázsol neki reggelre. Este használom - akár reggel-este is lehetne a leírása szerint -, de én elégnek érzem így. Nem olcsó, az tény. De nagyon lassan fogy, és amikor elfogy, biztos, hogy újra fogom rendelni teljes áron is, mindenféle akción kívül! És a többi arcápoló terméküket is ki fogom próbálni. Ja és ami nem utolsó szempont, nem tesztelnek állatokon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!