HelloBody

Ár:   5350 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok7, Módosítva: 2021. május 10.

Kategória:   Fényvédők

• Pillekönnyű arcbalzsam 25-ös faktorszámmal (SPF 25), amely tökéletesen kiegészíti a nappali bőrápolási rutint, mert hatékony védelmet nyújt az UV-sugarak ellen, miközben hidratálja a bőrt
  • A szerves és szervetlen UV-szűrők kiegyensúlyozott kombinációja optimális és tartós UVA- és UVB-védelmet nyújt
  • A szkvalánnal, máriatövissel és babassuporral készült SUN nappali fényvédő balzsam SPF 25 gyorsan felszívódik, és kellemesen sima és matt felületet képez a bőrön anélkül, hogy felesleget képezne a bőrön
  • Segíti a bőr megóvását az oxidatív stresszel és a korai bőröregedéssel szemben, amelyekért leginkább az UV-sugárzás és a környezeti stressztényezők a felelősek
  • Minden bőrtípuson használható, illatanyagoktól mentes formula

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Viki123456

2021. július 11.

Fényvédőt kerestem az idei nyárra, ezért rendeltem meg. Nekem a kombinált bőrömnek nagyon sok volt. Eltömítette a pórusaimat, egész nap éreztem, hogy az arcomon van és a nap végére ki is pattogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Amylose

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.