Henné Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2014. október 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Henna kivonatot tartalmaz. Rendszeres használata mellett a haj lágy tapintású, selymesen fényes és könnyen fésülhető lesz. A hennával színezett haj színtartósságát növeli.

Bettiiyy

2019. június 3.

Amikor először hennáztam be a hajamat, akkor használtam ezt a balzsamot, de az már több mint tíz éve volt. Nagyon krémes és puha balzsamról beszélünk, ezer éve nem tapintottam, de még mindig az ujjaim között érzem, milyen volt. :) Kellemes illata van, szépen puhítja a hajat. Nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

kofola

2017. április 12.

Nagyon kiadós egy kis balzsam. Sokáig kitart, puha könnyen fésülhető lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

tuzachat

2014. február 11.

Tegnap megvettem, kipróbáltam. Az illata zseniális, puha életteli és könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Kiadós, mert nem kell belőle sok, és elég sűrű az állaga, egy kis vízzel tenyérben összekeverve nagyon kevés is elég belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Morci

2012. február 3.

Ugyanezen márka samponjával együtt használom, tökéletesen elégedett vagyok a hatásával. Rég volt ilyen fényes a hajam, mint mostanában, amióta rátaláltam erre a termékcsaládra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol