Herbal Essences

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K.Lucia, Módosítva: 2021. április 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

A színtiszta aloéval és avokádóolajjal készült Herbal Essences sampon nyugtató formulája ápolja a fejbőrt, és a hajtőtől a végekig táplálja a hajat. Mivel a legjobbat érdemled, növényi összetevőinket a brit Royal Botanic Gardens, Kew Egyesület segítségével választottuk ki. A Kew védjegyeinek használata az RBG Kew Enterprises Ltd engedélyével történt.

• Színtiszta aloé+avokádóolaj sampon, amely gyengéden tisztítja és megnyugtatja a hajat és a fejbőrt
  • Kíméletes formula, pH-semleges, száraz fejbőrre és hajra
  • Sampon színtiszta aloéval és avokádóolajjal krémes és ápoló formulával
  • Szulfátoktól, szilikonoktól és színezőanyagoktól mentes
  • Fenntartható gazdálkodásból származó aloéval
  • A londoni Royal Botanic Gardens, Kew Egyesület szakértői által beazonosított növényfajokkal

AKiss

2022. január 28.

Tetszett, hogy szulfátmentes és hogy megtartja a hullámokat a hajamban.
Vékony szálú száraz hajam van, sajnos ettől a sampontól nagyon elektrosztatikus lett, egy nap után meg kellett mosnom a hajam mással, mert sötétben az elektromosság okozta szikráktól sztem csillagszórónak is elmentem volna :D
Sajnálom pedig...
Szép fényes is tőle a haj!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 28.

Tetszett, hogy szulfátmentes és hogy megtartja a hullámokat a hajamban.
Sajnálom pedig...
Szép fényes is tőle a haj!

Dori14

2022. január 25.

Nekem is nagyon bevált. Már évek óta csak szulfátmentes samponokat használok, és úgy érzem ez az egyik legjobb eddig. Finom illata van, ami mosás után is érződik. Kiválóan tisztít, habzik (de persze tudjuk, a tisztítás nem a hab fokában mérendő, de kényelmesebb érzés használni:)). Már hajmosás közben érződik, mennyire puha és sikamlós hajat varázsol. Zsírosodást nekem nem tolta ki, sajnos én még olyan sampont nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

elynor91

2022. január 12.

A Tresemmé biotionos mellett új kedvencet avattam személyében. Sokat nem tudok hozzátenni, mint amit már előttem is leírtak, mind igaz, nagyon szuper sampon, én az illatát is imádom. A Herbal Essences samponok között ő már a második kedvenc (az első a kék flakonos volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

vidazs93

2022. január 11.

Abszolút bevált! Zsírosodásra hajlamos a hajam, de ezzel megmosva még a harmadik napon is egész vállalhatóan néz ki a hajam, ami a korábban használt samponoknál nem jött össze (max szárazsamponnal). Szulfátmentes sampont kerestem, mert göndör hajra elvileg az a jó, de nem akartam elsőre ilyen drágább, csak webshopokról rendelhető csodasamponokkal kezdeni, úgyhogy szétnéztem a drogériákban, és voilá! Szerintem újravevős lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

felicity94

2021. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát! Parfümként is elfogadnám :D Nem mellesleg isteni selymes pihepuha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, azokon a részeken is ahova nem teszek balzsamot, ez pedig mindenképpen a sampon érdeme. Nekem a zsírosodást nem befolyásolja, ugyanaddig bírja a hajam mint ezelőtt (de legalább nem lett rosszabb). Megfelelően habzik, átlagos mennyiség kell belőle. Szerintem újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Monaliza2121

2021. november 19.

Ez szuper sampon! Gyógynövényes illat, puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 19.

Ez szuper sampon! Gyógynövényes illat, puha lesz tőle a haj.

cichurri

2021. október 27.

Talán a legjobb sampon amit eddig próbáltam. Hajhullás miatt akartam váltani szulfát- és szilikonmentes hajápolókra, itteni véleményeket olvasva erre esett a választás. A hajhulláson nem tudom mennyire segít, viszont a zsírosodásra hajlamos fejbőröm végre nem tocsog az olajban a mosás utáni 2. napon. Vékonyszálú, hosszú hajam van, és legnagyobb meglepetésemre tartást ad neki, nem lapulnak a fejemre a szálak. Az illatát is imádom, annyira frissítő! Nagyon jól tisztít és habzik is, eddig mindig 2× kellett sampoznom, de ezzel egyszer is elég, ami szerintem sokkal előnyösebb a fejbőrnek. Szóval nagyon szeretem, biztos hogy újraveszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

karamella92

2021. szeptember 21.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki, és nem csalódtam sőt!
Első próbálkozás előtt pont kócos kontyba volt fogva a haja, amit egy nagy adag hajlakk is tartott...szétszedve egy ragacsls szénakazal pompázott a fejemen xD
Meglepve tapasztaltam hogy csak a sampon utan olyan puha és gubnc nélküli volt a hajam, mintha már a balzsam is rajt lett volna :o nagyon tetszik!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Itteni vélemények alapján próbáltam ki, és nem csalódtam sőt!

GabyReboot

2021. augusztus 7.

A SAMPON.Jól tisztit,nem gubancol a hajamnak van tartása.Nem csökkenti természetes,enyhe hullámosságát sem.Imádom.Elérhető árú szulfát és szilikonmentes sampon.Balzsam nem is kellett utána pedig anélkül szénakazal szokott lenni.Hajpakolását várom hogy megérkezzen mert nyaralás,strand után szeretem regerenálni a hajam.Egyelőre 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

BijouScott

2021. augusztus 7.

Imádja a hajam. A töve hajlamos zsírosodni, a vége szőkítve volt, száraz. Ezzel a samponnal (és balzsam párjával) mindkét fele pihe puha, a vége a harmadik napon sem szárad ki, a töve sem zsíros, vagy lapul le, elég 4-5-6 naponta mosni.
Szeretem az illatos termékeket, de azt tudom esetleges hátrányaként felhozni, hogy tele van parfümmel, pedig tényleg nagy szó, hogy ez engem is zavarjon. Mivel viszont még semmi sem tett ilyen csodát a tincseimmel, ezt valahogy elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Histidine, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.