Herbamedicus

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdõhöz vagy tusoláshoz is használható. Csupán néhány nyomás elegendõ egy kellemes, lazító, nyugtató, pihentetõ fürdõhöz, amit a gyógynövények olajai biztosítanak és a bõrre is kedvezõ hatásúak. Mivel a citromfű kivonata enyhíti az idegességet, jótékonyan hat fejfájás, alvászavar, idegfeszültség esetén.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

VikkaBeres

2021. március 29.

Egy stresszes nap után,feszülten befekszem a kádba amibe ilyen fürdőolajat öntök és minden bajom elszáll. Egyszerűen ellazít,otthoni wellness feelingel pancsizok meg :D Az ára is nagyon jó, egy kicsi elég belőle és már tele van a kád habbal, egy flakon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Naoto

2019. január 10.

Jó illata van, könnyen felhabzik, és örökké elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Jó illata van, könnyen felhabzik, és örökké elég lesz.

Mundow

2017. november 7.

Kellemes illata van és jól habzik. Nem túl intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Kellemes illata van és jól habzik. Nem túl intenzív az illata.

redrick

2017. április 24.

Eredetileg lábfürdőhöz vettem, aztán kipróbáltam zuhanyzáshoz is, de nagyon habzik, ezért a csillagveszteség. Egyébként nem irritatív, natúr illóolajillatú, könnyen lemosható és felfrissít, kár azért a plusz adalékanyagért, szerintem természetesebb összhatása lenne nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

csibepihe

2016. december 18.

Nagyon finom illata van, jól habzik, árban is beleférős, még csak most bontottam egy üveggel, de szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

pont

2016. május 26.

nagyon jó illata van, igazi frissítő illat, meg tök jó, hogy tusoláshoz és fürdéshez is lehet használni (mondjuk szerintem a legtöbb tusfürdő jó habfürdőnek és fordítva, de mindegy). az állaga is tetszik, nem szárít. lazító, nyugtató hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nem is az a lényeg szerintem. a pontos árára nem emlékszem, de nem volt túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

DianaS

2016. március 31.

Én csak fürdéshez szoktam használni, mindig kellemesen ellazít egy fárasztó nap után. Az illata pont elfogadható nem túl harsány, közepesen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Széncinke

2012. február 3.

Én kedvelem, kellemes illatú, nem szárítja a bőrömet. Nyugtató hatása is lehet, bár egy meleg fürdőnek számomra mindig lazító hatása van ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.