Herbamedicus

Ár:   690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kinnnga, Módosítva: 2015. február 18.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Reka011

2017. január 25.

Nekünk teljesen bevált. Nagyon jó amikor nyáron leégünk sokszor ezzel kenjük be a bepirosodott területet. Már régen használtam (akkor is jó volt) de most nemrég volt 2 nagyobb sebem és nagyon szépen begyógyult tőle mind a kettő. Nekem az illata is tetszik, szerintem semmi baj vele. Nem kell belőle sok, ezért egész sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

devababa

2015. december 29.

Picit csalodtam, amikor kibontottam, mivel a krem nem sarga, hanem feher. Azt hittem, ha igazi homoktovis van benne, akkor sarga, mint a koromviragos krem, de ebben a kremben csak kivonat van. Nem nehez, lagy, konnyo krem. Illata szornyu, engem regi tipusu ferfi after shave-re emlekeztet, azonban tenyleg nagyon puhava varazsolja a bort. Tetsapolokent hasznalom, de neha labkremkent is.Csak 3 csillag, mivel nem gyozott meg a valodi homoktovis tartalma (pont ezert vettem meg) es az illata sem. Pozitivuma, hogy olcso es puha bort varazsol (sajnos minden nap ujra kell hasznalnom, nagyon szaraz telen a borom).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak