Best of Beauty 2019

Herbária

Ár:   1500   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veress Nikoletta, az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2015. július 29.

Ár:   1500
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek

• Összetevői késleltetik a sejtek idő előtti öregedését, növelik a bőr sejtjeinek vitalitását, ránccsökkentő hatással rendelkezik.
  • E-, A-, C- vitamint, hialuronsavat, shea vajat, körömvirág kivonatot, argán olajat tartalmaz.

benke767

2019. április 13.

A sok pozitív vèlemèny miatt döntöttem a krèm kipróbálása mellett, és milyen jól tettem.
Finom, lágy texturája van, gyorsan felszívódik, jól hidratál. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön, ès nem utolsó sorban az illata is kellemes, nem hivalkodó. A ráncaimat biztos nem fogja elsímitani, de ilyet egyetlen krèmtől sem várhatunk. A nagyobb márkák drága arckrèmeit sem èreztem jobbnak. Sőt, volt olyan, hogy csípte a szemem a kipàrolgása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

dunaimano

2018. november 3.

Néhány hete használom ezt az arckrémet. Éjszakára tökéletes, és habár nem nehéz krém, nappalra mégis soknak érezném. Jól hidratál. Nagyon örülök neki hogy anti-aging összetevőt is tartalmaz. Sajnos az öregedés elleni hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de félek nem is fogok tudni, mivel több terméket használok egyszerre. Szuper krém jó áron, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Kolléganőm, valamint az itteni pozitív vélemények alapján döntöttem, hogy adok egy esélyt ennek a krémnek. Az arcbőrőmről tudni kell, hogy hihetetlenül kényes, érzékeny, pirosodásra hajlamos, így már jó néhány krémet kipróbáltam több-kevesebb sikerrel.
Bár még nem használom régóta, nagyon meg vagyok vele elégedve, felkenés után pihe-puha arcbőrt varázsol, a korábi pirosságon és a kiszáradtságon már néhány alkalmas használat után javított. Csillagos 5-ös a termék, a nappali változatával is meg fogok próbálkozni.
Az ára pedig egyszerűen alacsonyabb már nem is lehetne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Az ára pedig egyszerűen alacsonyabb már nem is lehetne!

verka01

2017. május 4.

Elégedett vagyok vele, a nappali párjával együtt használom. A második tégelynél tartok belőle. Jó állagú krém, könnyen beszívódik, irritációt nem okozott eddig nálam. Reggelre fincsi puha lesz tőle az arcom. Télen nappalra is kenek belőle a szárazabb részekre, megszünteti a hámló foltokat, de nem zsírosítja túl a bőröm. Aki éjszakai krémet keres, nyugodtan tegyen egy próbát ezzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

0bikbik0

2017. február 4.

Valóban nagyon kellemes az állaga, könnyű eloszlatni, semmi zsíros érzés, maradéktalanul beszívódik, nem irritál.
Az én bőrömre ugyanakkor nagyon kevés önmagában. Mindenféle szérumokkal, esszenciákkal kiegészítve, rétegzős rutin részeként tökéletes, de önmagában teljesen érdektelen az idősödő bőrre.
Fiatalabb korosztálynak tökéletes önmagában inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 4.

Fiatalabb korosztálynak tökéletes önmagában inkább.

giudittak

2015. július 20.

Nagyon kellemes meglepetést okozott nekem ez a krém. Árából kiindulva nem vártam túlzottan sokat, de kíváncsi voltam, hogy valóban igazak-e azok a pozitívumok, amiket máshol olvastam róla. Egy súlyos, zsíros, testes krémtől tartottam, ehhez képest igazán könnyed az állaga, nem zsírosítja a bőröm, csak amennyire egy éjszakai krémtől elvárható, az illata pedig igazán finom, kellemes. A használatát követően a bőröm reggelre valóban hidratáltabb és szebb. Abszolút megéri az árát, bátran ajánlom a krémet kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Veress Nikoletta

2015. május 20.

Elképesztően finom az illata, és az állaga. Érezhető ahogy a bőr megtelik élettel. Eddig nem használtam éjszaka krémet, de úgy éreztem 35 fölött nem árt, ez az első, de nem tervezem hogy lecserelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!