Herbária

Ár:   795 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzs14, Módosítva: 2019. október 1.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szappan természetes növényi olajokból és zsírokból, hagyományos eljárással készült. Kézműves termék, papírcsomagolásban.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coconut Oil
Illatanyagok: Linalool