HerbArting

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinymom, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Ár:   2690 Ft és 4590 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 250 ml
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A babafürdető illatos kamillából, finom mandulaolajból, minőségi sheavajból, egészséges E-vitaminból és bőrpuhító panthenolból áll.

Gkat29

2018. július 16.

Kedvenc Herbarting termékem. Már a harmadik flakont veszem meg nemsokára. Nagyon szereti a bőröm a kamillát. Amióta ezzel mosok arcot, alapozó (bb, cc) nélkül is vállalható a fejem :) kellemes vele arcot mosni. Természetesen a nevéhez híven a kislányomat is ezzel fürdetem, arcát is, nincs csípés, allergizálàs, csak selymes és puha bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

doorka

2018. július 4.

kislányom ekcémájával csodákat tett. mindent kipróbáltunk, de csak ez segített..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Gabokonczi

2018. július 4.

Nagyon szeretjük. Kislányunk érzékeny bőre mégjobban. Kellemes illatú és állagú. Babáknak való fürdető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Babat

2018. július 3.

Nagyon gyengéd, kímélő fürdető. Nagyobb gyerkőceimre használtam, szerettük, szépen tisztított, táplált, sokszor testápoló sem kellett utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

im

(!)
2017. november 10.

Én is arctisztítóként használom. Nem könnyű besorolni az első lemosó-második lemosó rendszerbe ezt a fürdetőt, mert mindkettőre jó. Kiemelném a kellően hosszú idejű, alapos arctisztítást, de két körben mindent le lehet vele mosni, a nagyon makacs Maybelline Luscious spirált is. (A MAC-et nem.)
- Alig habzik, első lemosóként kellően balzsamos, második lemosóként kellően komfortos, szó sincs húzódásról, a fentebb hiányolt síkos érzet is megvan, pH 6 ide vagy oda.
- Azt az üdeséget, friss, tiszta, lágy bőrt, amelyet már a mandulás arclemosónál is írtam, ettől is megkapom.
- Sem ez, sem a fürdetőkrém nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

- Sem ez, sem a fürdetőkrém nem csípi a szemem.

Sheila

2017. november 10.

Én is arclemosónak használom, mert mindenhol istenítik. Valóban nagyon kellemes a bőrömnek, abszolút kíméletes. Előttem már mindent leírtak róla.
Voltaképpen imádnám, de van pár dolog ami miatt levonok egy csillagot:
- macera (és szállítással együtt drága) a beszerzése
- a kisebbik kiszerelés tényleg nagyon pici, mindez ennyiért elég kellemetlen meglepetés volt (viszont aránylag kevés kell egyszerre belőle, úgyhogy végülis ezzel megbékéltem)
- nagyon folyós az állaga, mindig attól félek, nehogy a fele kifolyjon amikor önteni próbálom.
De ezeket leszámítva szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 10.

Voltaképpen imádnám, de van pár dolog ami miatt levonok egy csillagot:
- macera (és szállítással együtt drága) a beszerzése
De ezeket leszámítva szeretem.

vera.kadas

2017. november 9.

Néhány hete elkezdett a bőröm fürdés után viszketni. Semmi újat nem használtam, nem értettem mitől lehet. Elmentem bőrgyógyászhoz és azt ajánlotta, hogy válasszak valami kímélő terméket. Jobb ötlet hiányában vettem egy ilyet. Egyszerűen elképesztő. Nem viszketek, a bőröm puha fürdés után, mostmár sminklemosónak is ezt használom. Mivel kicsi, bárhova megyek viszem magammal. Teljesen oda meg vissza vagyok ezért a termékért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Chrissy

2017. augusztus 8.

Egy kis 10ml-es tégellyel kaptam belőle ajándékba a barátainktól, amikor először jöttek babanézőbe. Nagyon cuki kis doboz jópofa lógóval és kis bálnás címkével. Arclemosótej állagú, kamilla illatú termék. Nagyon tetszik, mert magyar termék és csak természetes összetevőket tartalmaz. Könnyebb használni, mint a gyógyszertári fürdetőkrémet, ami egy sűrű kenőcs állagú történet és azt nehéz lemosni, illetve, ha vízben oldva használjuk, akkor nincs jó tisztító hatása. Mindig azt mondják a babák nem koszosak, nekik nem kell a meleg víznél és a fürdetőkrémnél több, de szerintem ez azért nem így van. A feneküket igenis jó megmosni valami határozottabb cuccal. A kezük sem mindig tiszta, a kislányom megtanulta betenni az öklét a szájába, ami a tejtől ragacsos, hát a keze is az lesz és mivel mindent megfogdos, ami a keze ügyébe kerül sok koszt és szöszt gyűjt össze a kis kezeivel. Én nyugodtabb vagyok, ha valami lemosóbb lemosóval fürdetem. Ja és a popsikrém pedig víztaszító hatású, hogy megvédje a pisitől a baba bőrét, na ezt sem lehet lemosni sima vízzel meg a sűrű kenőccsel. Erre bevált ez a lágy fürdető. Kézkrémként sem utolsó, nagyon gyorsan beszívódik, mint egy testápoló lotion és nagyon puha, kellemes tapintású bőrt hagy maga után. Felnőttként is jó fürödni vele. :)

Update: hirtelen ötlettől vezérelve sminklemosóként használtam. Én egyébként 3 lépcsős arctisztító rutint alkalmazok: olaj, lemosó gél és arctonik vagy micellás víz. Nos, ez a cucc az első 2 lépést egyben megoldja, mert olajos is meg lemosós is, egyszerűen szuper. Kellemes, lágy kamilla illattal egy fárasztó nap végén egy kicsit megmasszírozva vele az arcot...csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Doridia

2017. február 8.

Arclemosónak használom és kiváló! A Balea kíméletes lemosóját is szeretem de ez a krémes állag jobban bejön. Nem csíp, nem húzódik utána a bőröm és nagyon kevés kell belőle, hogy habozzon, igaz nem nagyon habzik csak egy picit. Csodálatos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Natalka

2016. október 21.

Őszintén szólva én sminklemosónak vettem, mert kellett valami hatásos, de kímélő megoldás erre a célra. Nagyon szépek az összetevők, nem aggódtam egy percig sem, és be is jött. A szememet sem csípi! Szépen lehozza a festéket, nagyon finom, krémesen olajos állagának köszönhetően. Kipróbáltam persze tusfürdőnek is, úgyis remek (alig habzik, finoman tisztít, nincs domináns illata), de nem akarom elpacsálni, nekem inkább sminklemosónak kell:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol