HerbArting

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Johanna73, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Szeretnéd, ha bőröd már kora reggel tökéletes fényében ragyogna és eltűnnének róla az elhalt hámsejtek, a gödrök és a csíkok? A HerbArting minden terméke ökológiai gazdálkozásból származó növényekből kézzel készül. A kávés tusfürdő finom mandulaolajból, minőségi sheavajból, egészséges E-vitaminból és bőrpuhító panthenolból áll, melyet lágyan radírozó kávészemcsék tesznek teljessé.  0% mesterséges alapanyag 100% természetesség."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Evique

2018. augusztus 14.

Nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm, azonban viszonylag sokat kell belőle magamra kenni, így rohamosan fogy. Megvettem, mert szeretem a kávé illatát, ár-érték arányban viszont egyértelműen sokallom.
Egyébként a tusoló bőrradír elnevezés jobban tükrözné a tubus tartalmát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Egyébként a tusoló bőrradír elnevezés jobban tükrözné a tubus tartalmát. :)

mitd

2018. július 3.

Nagyon szeretem a kávét: az illatát, az ízét, a hangulatot, amit a kávézáshoz társítok, de ez a termék sajnos nekem ezt sehogy sem tudta visszaadni. Nem mintha ez egy elvárás lenne egy tusfürdővel kapcsolatban, csak ezt a reményt keltették fel bennem a netes visszajelzések. Hozzá kell tennem, hogy más HerbArtingos termékeket nagyon szeretek – bár főleg a baba termékeket szoktam használni. A fürdés ezzel a termékkel olyan volt, mintha egy rögtönzött body art előadás keretében, lefőzött kávé zaccát kenegetném szét magamon valami homályos okból kifolyólag. Szerencsére nézők nem voltak a szobában, és jó, hogy mindez a kádban történt, mert így gyorsan le tudtam mosni magamról a rajtam tornyosuló kávészemcséket.

(Egyébként az is kérdéses maradt számomra, hogy a kávézaccos darabkák mennyire jók, mivel sokszor olvasom, hogy az ilyen plusz elemek felsérthetik a bőrt, de ehhez nem igazán értek, meg hát előre tudtam, hogy ilyesmi lesz benne, szóval ezt nem értékelem.)

Mindemellett az alap krém a megszokott, kellemes, HerbArtingos anyag, ami miatt más termékeiket amúgy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Babat

2018. július 3.

Mintákat próbáltam (hála a csillagos 100-as ügyfélszolgálatnak:), mindig lapul valami ajándék a csomagban). Nagyon kellemes lemosó, valódi kávé illattal. Szépen tisztít, hidratál, sosem húzódott utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

im

(!)
2017. november 10.

Kibontottam, megszagoltam, azonnal innom kellett egy kávét. Általában este szoktam tusolni, de ennek a tusfürdőnek a kedvéért elgondolkoztam, hogy be kellene vezetni a reggeli zuhanyzást is a rutinomba.
- Valódi kávé van benne, valódi kávéillattal. Nem mű, nem gejl, nem parfüm. A rajongója lettem. (És ez viszont fölveszi a versenyt a mandulás L’Occitane-nal élmény tekintetében. Az összetevőlisták versenyét természetesen a HerbArting nyeri.)
- Nagyon sűrű az állaga, és bár kicsit habzik, sokkal inkább testradírra emlékeztet, semmint tusfürdőre. (Bár a drogériás márkák között is vannak hasonlóan sűrű tusfürdők, úgyhogy a csuda tudja. Nekem tetszik.)
- Hatalmas előnye a házilag készített, olajos-cukros-kávézaccos testradírokkal szemben, hogy nem kell utána súrolni a zuhanytálcát, mert a szemcséket könnyen le lehet mosni.
- Épp annyira olajos, hogy a bőrön hagyjon egy nagyon kellemes, enyhe réteget (a hozzám hasonló lusták ilyenkor szokták szkippelni a testápolást), de plusz takarítás nem szükséges, és balesetveszélyre (csúszós zuhanytálca) sem kell számítanod.
- Az összetevőlista sztárja szerintem – a minőségi kávén kívül – a kíméletes habzóanyag: ugyanaz, mint a fenti három termékben. És ez elég nagy szó a felnőtteknek szánt tusfürdők piacán, ahol lépten-nyomon SLES-be botlunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Johanna73

2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem a kávé illatot. Finoman radírozza a bőröm a kávészemcsék miatt. Kifejezetten hidratálja a bőrt, és segít felébredni. A kávéillat elmúlik, a puha bőr megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2