HerbArting

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tinymom, Módosítva: 2018. január 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

"A HerbArting vitalizáló szérum mélyen hidratál, miközben rugalmassá teszi a bőrt és az ereket. Alapja csodamogyoró-víz, ami remekül ápolja a bőrt, ráadásul egy természetes desztillátum, így nem tartalmaz tartósítószert. Ehhez glicerint és hialuronsavat adtunk, melyek képesek a vízmolekulákat megkötni, így hidratálnak és teltté teszik a bőrt. A bőr ápolásáról bio mandulaolaj és tápláló sheavaj gondoskodik. A szérum hatását karbamiddal fokoztuk, ami segít a bőr rugalmasságát és hajlékonyságát megőrizni. Mindezt pedig tonizáló vadgesztenye-kivonattal koronáztuk meg."

sensinella

2018. július 3.

Mint a legtöbb nő, millió és egy terméket kipróbáltam már, mégis ez volt az egyetlen ami egyenletes bőrtónust adott, és végre nem lett tele az arcom apró kis pattanásokkal.
Ahogy az előttem szólók is írták, csak ajánlani tudom, én már a másodikat fogyasztom belőle a Herbarting hidratáló arckrémével együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

rayeri

2018. február 16.

Csatlakozom az előttem szólóhoz: nagyon jó az állaga! Sűrű de nem ragacsos, szépen beszívódik, jól hidratál! Télen a kombinált, T-vonalban csillogásra hajlamos bőrömre C vitaminos szérum fölé, BB krém alá nekem tökéletes! Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

lupelupe

2018. január 27.

Nekem bevált. Kritikus terület nálam a szemkörnyék, kb. két hét használat után határozott javulást vettem észre. Nagyon jó az állaga, nem csöpög, s nem is olajos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Urea, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol