HERBioticum

Ár:   940 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml/75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Boni05, az összetevőket feltöltötte: annus82, Módosítva: 2017. április 26.

Kiszerelés:   250 ml/75ml
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aloe verás bőrápoló krém készítmény +6 hozzáadott növényi kivonattal (hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya, kamilla virág), mely összetevői által hatékonyan ápolja a bőrt. Külsőleg alkalmazva hidratáló hatású és javítja a bőr mikrokeringését. Nemcsak tisztítja, és új élettel tölti meg a bőrt, de egyben össze is húzza azt, így megállítja a pórusok eltömődését, illetve csökkenti a faggyútermelést is. A készítményben található természetes aloe vera kivonat értágító hatásának következtében a sérült hámszövetek vérkeringése is fokozódik, ami szintén a bőrbántalmak gyógyulásának irányába hat. Komplex hatóanyagai hidratálják, ápolják illetve selymesebbé teszik a bőrt. Míg a hozzáadott kókuszolaj lassan felszívódó telített zsírsavakat tartalmaz, amely védőréteget alkot a bőrön, s meggátolja a hideg, a szél és a száraz levegő vízelvonó hatását.

mafalda

2018. augusztus 16.

Csodajó! Leégett bőrömmel csodát tett. Eszméletlen jó, nem zavaró az illata, könnyen beszívódik, bárhova kenhető tetőtől talpig! 😚

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Cherryeszti

2018. március 6.

Azt hiszem megtaláltam a legjobb felhasználási módját. Borotválkozás vagy epilálás után nincs, ami jobban megnyugtatja a bőrömet. Alapból nagyon száraz a bőröm a kezemen és a lábamon, de ha ezzel bekenem, nekem gyorsan felszívódik és napokig nem szárazd ki. Szőrtelenítés után sem pattog ki tőle a bőröm, szóval erre szuper a krém! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

kbetti92

2017. október 15.

Teljesen jó, teszi a dolgát. Mostanában száraz a bőröm és tökéletes ez a krém rá, szépen hidratál és kicsit szebb is lett tőle. Az egyetlen hibája az, hogy egy kicsit nehezen szívódik fel. Télen is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

vadvirag919

2017. október 3.

Magamtól nem vettem volna meg, mert ha aloe verát akarok, akkor aloe vera gélt/sprayt veszek, de a nyári pixibag tetszett, ez pedig benne volt.
Na de a lényeg: ez egy nehéz, lassan beszívódó tömény krém, ami egészen jól hidratál de nem szívódik be rendesen. Elhasználgatom, de magában biztosan nem fogom megvenni, rajtam pl 15 perc amíg az a kis mennyiség, amit a lábamra kenek beszívódik annyira h ne legyek totál fehér krémes... Durva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

szevin007

2017. szeptember 7.

Még Júliusban vettem ezt a nagyszerű terméket, nyaralásra szántam. Gondoltam ha esetleg leégünk, akkor jól jöhet. Nem volt rá szükség, mert agyba/főbe kentük csak úgy, egy kis ápolás gyanánt. Az egész család rájárt, mintha valami dugó csoki lett volna. A hatása elképesztő volt. Főként az arcokon vettem észre, amit a nap és a sós víz cserepesre szárított. Ez a krém megnyugtatta a bőrt, hidratálta, feltöltötte. Nem irritál! Az illata enyhén citrusos, natúr. A kisfiam bőrét is ezzel ápolom, pontosabban ezzel is,( a sheavarázs mellett). Nos, imádja. Sajnos nagyon kiszárad időnként a bőre, de amióta ezzel a kis csodával kenem, nincs semmi baj. Finom puha másnap is. Ezt használom rendszeres arcápolóként. Nyáron vizes kézzel vigyük fel, sokkal kellemesebb lesz a forróságban és nem izzadjuk le. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

CeCeDrake

2017. szeptember 3.

Update - "új" verzió: először nem volt jó véleményem, de megnyugtattak.
Vettem megint, mert alapterméknek érzem. Szúnyogcsípésre és minden ilyen apróságra jó, emellett este használom az arcomra heti 3x. Pórusösszehúzó hatása remek.

Nagyon gyorsan megromlik!
Hiába zárjuk le normálisan, már ha ez a tető normális...1 hónap után büdös és penészes lett!
Még 3 ilyen krém van, amivel így jártam, a kamilláshoz írtam.
Szerintem változtassanak a csomagoláson...most nem fogom lehúzni az összeset sorba ezért, mert amíg lehet használni, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Update - "új" verzió: először nem volt jó véleményem, de megnyugtattak.

Nagyon gyorsan megromlik!
Még 3 ilyen krém van, amivel így jártam, a kamilláshoz írtam.

Dhewilgirl

2017. július 31.

Pixibagban volt - és ez egy csoda! Először leégésre kentem magamra, és nagyon jó volt rá. Két nap alatt elmúlt a pirosság, a fájdalmat, húzódást pedig azonnal enyhítette, pedig máskor egy hetet is szenvedek akár leégés után. Testápolóként, kézkrémként és éjszakai arckrémnek is kipróbáltam, és úgy is nagyon jól funkcionál. Egyedül nappalra nem jó, úgy picit sok, de lehet télen teszek vele egy újabb próbát ott is, mert a hidegben sokkal szárazabb a bőröm. Nem gondoltam volna, hogy lesz valaha is egy krém, amivel talán az összes kencémet kiválthatom (nyilván ami krém), de lehet, hogy ő lesz az...:) Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

zsofia25

(!)
2016. július 29.

Sziasztok! Nagyon jó illata van és kiváló hidratáló hatású krém! Mindenkinem csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Zsanett7

2016. február 10.

Én testápolónak használom, a valóban(!!!) természetes összetevői miatt. Pár hónapja kipróbáltam ennek a cégnek más termékeit is (körömvirág krém és sarokpuhító) és nagggyon beváltak, ezért vettem meg ezt a krémet. Ezt is befogadta a bőröm, ami nekem nagy ajándék, mert tényleg nem használhatok akármit, a nem megfelelő tisztaságú kencéktől azonnal piros foltos leszek. Szóval, természetes alapanyagú, jó kis krém, hamar beszívódik, jó az állaga, kellemesen hidratál, nyugtat és tisztaság illata van, amit nagyon kedvelek:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Mundow

2015. november 3.

Több dobozzal elhasználtam már. Arckrémnek nem vált be, mert húzta az arcbőrömet. Kézkrémnek és testápolónak nagyon jó.
Gyorsan felszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Gyorsan felszívódik és jól hidratál.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!