HERBioticum

Ár:   2352 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vamosbogi, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Babapopsi védőkrém készítmény édesmandula proteinnel és shea vajjal, mely ezüstkolloidot, cink-oxidot és d-panthenolt tartalmaz, +6 hozzáadott növényi kivonattal kiegészítve (aloe vera, hegyi árnika virág, körömvirág, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya)

Hatóanyagainak köszönhetően sokoldalú védelmet nyújt a baba érzékeny, kipirosodott, vizelettől irritált bőrének. Gondosan összeválogatott összetevői segítenek megakadályozni a gyulladást, sebesedést, hámlást és a babák érzékeny bőrének kiszáradását. A cink-oxid külsőleg alkalmazva védi a bőrt a külső irritációtól (nedvességtől, felázástól) és fertőzéstől, valamint összehúzó, szárító hatása révén segíti a sebgyógyulást és enyhe antiszeptikus hatásával enyhíti a bőrgyulladást. Minősített ezüstkolloidot tartalmaz, amely segít a kórokozók, baktériumok és gombák elleni védekezésben, illetve gyulladáscsökkentő hatása van. Használatával ápolja, puhává, selymes tapintásúvá és rugalmassá varázsolja a baba bőrét, valamint a mama érzékeny, kipirosodásra hajlamos területeit. Ajánlott szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére. A szoptatás előtt azonban az emlő bőréről el kell távolítani a krémet! A krémben lévő napraforgó olaj jó felszívódású, kedvezően befolyásolja a bőr védekező tulajdonságát a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával (puhává teszi). Jó visszazsírozó és kisimító hatású. Telítetlen zsírokban és E-vitaminban gazdag, azaz kiváló antioxidáns, így a szabadgyökök elleni védelemben kiemelkedő hatással bír. Könnyen kenhető, bársonyos hidratáló, hamar beszívódik. A baba és a mama egyedülálló kapcsolatára utal, mely az egyik legcsodálatosabb élmény egy Anya életében. A baba-mama szimbiózis lelki értelemben is nagy jelentőségű, ugyanis a mama lelkivilága éppúgy meghatározza a baba fejlődését, mint a fizikai tápanyagok, vagy akár a babaápolási cikkek, amelyeket oly gondosan válogat össze gyermeke számára ebben az időszakban. A HERBioticum ehhez kínál egy egyedülálló összetételű (babapopsi) védőkrémet, mely sokoldalú védelmet nyújt a baba számára, és megnyugvást adhat a mama számára, hogy kiváló minőségű termékkel gondoskodhat babája bőréről, elérhető áron.

Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

VpontAncsa

2018. szeptember 29.

Ajándékba kaptam a terméket,popsikenőcsként használom a kisfiamon. Nagyon elégedett vagyok vele,nem túl sűrű,az illata enyhe és nagyon kellemes. Durva popsi irritáció esetén másik krémet használok,de enyhébb pirosodás esetén tökéletes. Nyáron a kar és térdhajlataimban én is használtam,eltűntette a pirosodást. Nálunk bevalt,azóta több tégellyel is vásároltam. Az ára is kedvező,hisz elég nagy kiszerelésben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

zsofia25

(!)
2016. július 29.

Sziasztok! Kisfiunk bőre hamar kipirosodik, érzékeny, de ettől a védőkrémtől hamar elmúlik, páromnak is nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Napsugarjudit

2016. július 18.

Ajánlom mindenkinek a terméket: kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A gyermekem bőre nagyon érzékeny, száraz, sokszor ekcémás tünetek jelentkeznek nála. elsődleges szempont, hogy csak természetes hatóanyagokat tartalmazzon a krém, amit használunk. Nyaralás után esténként is ezt használtuk (és használjuk) én magam is. Tapasztaltból írom, hogy nekem a sebemnek is nagyon jót tett, segítette a sebgyógyulást. A kicsi popsiján kiütések jelentkeztek, a krémnek köszönhetően ezek is eltűntek. A krém könnyen felszívódik, állaga tökéletes, és a száraz bőrnek nagyon jót tesz. Kiszerelésének köszönhetően az egész család használhatja. Az ár és a minőség maximálisan összhangban van egymással. jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az ezüst-kolloidot vízben feloldott (kolloid állapotú) ezüst részecskék alkotják.

Magát az „ezüst-kolloid” kifejezést sok forgalmazó pontatlanul tünteti fel termékein, amik valójában ezüstvegyületeket, vagy fehérje-ezüst vegyületeket tartalmaznak. A valódi ezüst-kolloidban az ezüst feloldott, apró, fémes részecskékből áll.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.