HERBioticum

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vamosbogi, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Lazító lóbalzsam iszap kivonattal. A készítmény hatása a mentol, a kámfor és az iszap kivonat hatásán alapszik. A krémben található iszap kivonat magas ásványianyag-tartalommal rendelkezik, melyek nélkülözhetetlenek a bőr szerkezetének kialakításában, a bőr enzimjeinek működéséhez.  Összetevőinek köszönhetően a bőr mélyebb rétegeit is kitisztítja, a felső hámréteg ellazul, így utat nyit az ásványi elemek behatolásának. A mentol rövid ideig tartó hűs érzetet biztosít, a benne található hatóanyag lassan fejti ki hatását és hosszú ideig hat. A termékben található hatóanyag csökkenti és oldja az izmok merevségét, a folyadék megrekedését, javítja a kezelt felület rugalmasságát. A hűtő hatás regenerálja a lelassult anyagcsere-folyamatokat, segít kiüríteni a lerakódott folyadékot, salakanyagot. A kámfor helyi vérbőséget okozó komponensei csökkentik a gyulladást és a gyulladás okozta fájdalmakat. A felgyorsult véráramlás növeli a test saját védekező erejét. Jótékony hatású a reumatikus, az ízületi és az izomfájdalmakra. Lehűti, ellazítja és nyugtatja a sajgó végtagokat.

Pagalu

2018. október 14.

Újabban ezt használom, főleg a gyárban elfáradt lábaimra, plusz a kezeimre. Segít a lábfáradság ellen, de a hatása nem annyira tartós. Kellemesen hűsít. Gyorsan felszívódik. Sajnos nem mindig kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

menaon

2018. május 31.

Teljesen megfelel az elvárásaimnak, én mondjuk egy másik terméket szerettem volna venni de csak ez volt és nagyon kedvező áron, Így hazavittem és elhasználtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Piros pigment. (Acid Red 1)