HERBioticum

Ár:   1032 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vamosbogi, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Melegítő chilis lóbalzsam, mely a benne található kámfor, mentol, gyógynövény és paprika kivonatnak köszönhetően kiváló vérbőséget okoz a felhasznált területen. A chili-paprika kivonat capsaicin tartalma amellett, hogy helyileg melegséget vált ki, serkenti a vérkeringést, gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású. Amellett, hogy erős antioxidáns hatással, és magas vitamintartalommal rendelkezik, antibakteriális hatással is bír. A mentol rövid ideig tartó hűs érzetet biztosít, a benne található hatóanyag lassan fejti ki hatását és hosszú ideig hat. A termékben található hatóanyag csökkenti és oldja az izmok merevségét, a folyadék megrekedését, javítja a kezelt felület rugalmasságát. A hűtő hatás regenerálja a lelassult anyagcsere-folyamatokat, segít kiüríteni a lerakódott folyadékot, salakanyagot. A kámfor helyi vérbőséget okozó komponensei csökkentik a gyulladást és a gyulladás okozta fájdalmakat. A felgyorsult véráramlás növeli a test saját védekező erejét. A készítményben található gyógynövény kivonatok közül a kamilla kivonat bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő, regeneráló hatású. Míg az aloe vera kivonatnak köszönhetően hidratálja, ápolja, illetve selymesebbé teszi a bőrt. Kiválóan alkalmas aktív mozgás (túrázás, bevásárlás, kerti-, ház körüli munkák), illetve sporttevékenység megkezdése előtti bemelegítésre.

panreka

2016. december 13.

Többször használtam, nagyon-nagyon égetett, de tűrtem, 1 óra múlva enyhült valamennyire. Ma viszont HÓLYAGOS lett a bőröm két helyen és rákvörös. Ez már égési sérülés, és nem tudom mit csináljak vele és remélem nem marad meg a nyoma!!! Fél órája hűtöm hideg vizes törölközővel, jegelem, panthenol.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

zsofi017

2016. július 27.

Ez annyira éget, hogy még leírni is fáj. A lábamra kentem futás előtt, de a hűsítő érzés sehol sincs, ellenben a chili égető érzéséből bőven jutott. Órákkal ezelőtt kentem be és mintha csak egyre rosszabb lenne. Lemostam, de semmi, ugyanúgy éget.(és nem a kellemesen bizsergetős fajtából...) Nem győzöm hűteni.... A mentolos krémek sem tudják elnyomni. Soha többet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Piros pigment. (Acid Red 1)