Herbline

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyagai: Napraforgó olaj (E vitamin), Aloe Vera, méz, naracshéjkivonat.

szzh01

2017. január 7.

Nagyon jó, minőségi termék szép összetevőkkel, kedvező áron, indiai cucc, örülök, hogy rátaláltam. Felkenve nagyon gyorsan elkezd megszáradni, max. 5-10 perc múlva már teljesen meg is száradt, repedezett agyagos kinézetű lesz tőle az arc, szóval jobb, ha olyankor használjátok, amikor nincs senki a háznál... Kellemes narancsos-fűszeres-egzotikus enyhe illata van, lemosást követően kissé olajos érzetű, de nem zavaró. Az összetevői között nem látok sem mézet, sem aloe verát, bár a leírás említi... Eleinte nem mertem a szemkörnyékre is tenni, de már 3. alkalommal próbáltam ott is, és semmi bajom tőle, pedig érzékeny a szemem. Szép sima, feltöltött hatású lesz tőle a bőr. Szerintem a gyors beszáradásnak a viszonylag egyszerűcske, nem tökéletesen záródó műanyag tégely lehet az oka (nekem fél éve van meg és egyelőre nem száradt be, habár talán mintha egy kicsit sűrűsödött volna az állaga a kiindulásihoz képest; lehet, hogy érdemes lenne átkanalazni valami jól záródóba, vagy nejlonban tárolni), a tégelyről a felirat is leválik egy idő után, szóval külcsíny nincs sok, csak belbecs - de végül is ez a lényeg.

UPDATE: Másfél éve használom, továbbra is szeretem. Viszont tényleg nagyon keménnyé válik, beszárad idővel.Gondolom az agyag miatt van (ami egyébként a fő alkotóeleme, bár a leírás nem említi). Minden használat előtt hígítom (belekevergetek rózsavizet vagy aloe vera vizet) és úgy már kenhető lesz. Nem ártana nagyobb gondot fordítani a jól záródó csomagolásra. Most vettem az utánpótlást, annak egy kicsit más a tégelye, lehet, az talán jobb lesz. Még nem nyitottam ki, de később visszatérek azzal kapcsolatban is updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

Katica13-D

2015. február 13.

Imádom!!! Használata után mintha kicserélték volna a bőrömet. Még egyetlen méregdrága kozmetikum sem tudta ugyanezt a hatást produkálni. Szóval nálam mindenképp csillagos ötös ez a kence.

UPDATE: a hatását még mindig imádom, azonban nálam egy csillagot levon az értékéből, hogy hamar beleszárad a tégelybe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

dobik

2014. augusztus 29.

jó kis cucc, mint a márka többi terméke is. annak ellenére, hogy a gyártó krémei erősen illatosak, egy kivételével egyáltalán nem irritálnak engem - ennyit az illatmentes-mindenmentes kozmetikai- tudományos elméletekről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 30.

Kellemes illatú, könnyen kenhető pakolás. A lemosása után egy picit olajos érzetű volt a bőröm, de ez pillanatok alatt megszűnt. A száraz bőrömnek nagyon jót tett, feltöltötte, hidratálta, ápolta. Nagyon elégedett vagyok a termékkel! Irritációt nem tapasztaltam, pedig nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 30.

kiscsibe

2013. június 28.

Nagyon szép pihent, ápolt, alabástromszerű, selymes lesz utána a bőröm. Érzékeny és száraz bőröm van és szereti. Alapdarab a polcon. Olyan, mintha kozmetikusnál jártam volna. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

Kaolin 0 0