Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: kery26, Módosítva: 2014. március 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatóanyagai: margosa, Gotu Kola, tejsav.

Kiszerelés: 210 ml

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Nem rossz, de nem is nagy szám, az a kategória, amit nem bántam meg, hogy megvettem, de nem olyan különleges, hogy újravásároljam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

telelle

2016. január 31.

Eleinte iszonyatosan rá voltam kattanva az illatára, mámorító volt, utána már nem voltam ennyire mániákus, de azért szerettem. Kellemes tisztaságot hagy, nem olyan szappan-csikorgósat. Nagyon szépen habzik, így kevés is elég belőle és sokáig tart, de kell hozzá egy kis türelem, mert ilyen összetartó zöld zselé. Az egyetlen probléma mind a kicsi, mind a nagy kiszereléssel, hogy nem zár rendesen, ha utazni mentek, mindenképp fóliázzátok be a kupak alatt, különben illatozni fog minden (én inkább csak azért voltam szomorú, mert fogyott :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

almalámpa

2013. július 26.

Egy próbacsomagot vettem belőle leértékelve, mert egy hónapon belült lejárt a szavatossága és nagyon örülök neki. Remek utazótárs és ebben a nyári melegben a begyulladni vágyó szőrtüszök és mitesszer képződés kiváló ellenszerét tapasztaltam meg benne. Jó értelemben érzem magam fertőtlenítve :) Arcra, hát és hónalj mosásra használtam. Az arcomat után a hydra5-tel kenem be gyorsan...így ha lenne is olyan érzésem, mint amit pink sunrise írt, nem tűnt fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

pink sunrise

2012. december 18.

Érdekes zselés-folyós állagú zöldes-átlátszó.Amit nem szerettem benne, hogy a pattanás helyek és bármi oda nem illő dolog az arcomon mintha jobban kitapintható lett volna lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Hidratálók: Sodium Lactate