Herbsgarden

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KissViktoria, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az Herbsgarden Éjszakai regeneráló krém 7 növényi olajból komponált összetételével visszaállítja a bőr védőrétegét. Regenerálja a bőrt és kezelésbe veszi a ráncokat. Csökkenti a bőröregedés tüneteit, erősíti a kollagén és elasztin rostokat, ami által feszesebbé és teltebbé válik az arc. Antioxidáns tartalma véd a külső környezeti hatásokkal szemben, csökkenti az UV sugárzás okozta bőrkárosodást. Hialuronsav és nedvességmegkötő hatóanyagai növelik a bőr rugalmasságát, erősítik szépségét, hogy reggelre fiatalos és bársonyos arc nézhessen vissza a tükörből.

Savajuj

2020. január 27.

Csak mintát használtam belőle, de nagyon kellemes ki téli krém. Nem túl erős illatú, gyorsan beissza a bőröm és elégedett voltam az eredménnyel.
Egy próbát megér azoknak akik kicsit is figyelnek rá, hogy mit kennek az arcukra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Szépség

2019. augusztus 1.

Kedvenc éjszakai krémem. 7 bio növényi olajat tartalmaz, regenerálja a nap fáradalmai után az arcbőrt. Kisimítja a ráncokat. Imádom, a kedvencem. AZ illatát is szeretem, olyan virágosan édeskés. A legjobb döntés ez az éjszakai krém!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Hofeherke

2019. június 13.

Testes krém, érezni az illatán is, hogy van benne hatóanyag bőven. Éjszakára pont kellemesen zsíros, de amúgy gyorsan beszívódik, és reggelre érezhetően jobb lett tőle a bőröm, teltebb, ruganyosabb. Tetszett, vettem is belőle újra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

balkanfan

2018. június 25.

Egy pici termékmintát használtam el belőle, rossznak semmiképp nem mondanám, de én úgy éreztem, h. a bőrömnek nincs szüksége ilyen gazdag krémre napi szinten, jobban érzi magát a lazább textúrájú krémek alatt. Nem tervezem, de nincs is kizárva, hogy valaha megveszem a nagy kiszerelést - hideg, szeles téli napokon éjszakára akár csodaszer is lehet belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

KissViktoria

2018. március 16.

Pont egy ilyen krémet kerestem éjszakára! Természeteset és hatásosat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Pont egy ilyen krémet kerestem éjszakára! Természeteset és hatásosat!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.