Herbsgarden

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szépség, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Normalizálja a faggyúmirigyek termelődését és enyhe pórusösszehúzó hatású. Kímélő, növényi micellás hatóanyagainak köszönhetően a szarkalábakból, pórusokból, apró redőkből, kíméletesen távolítja el a sminket, napi port, szennyeződést.

Hofeherke

2019. október 3.

Ez a termék egy csoda! a hajam tövénél meg az államon voltak főleg kisebb pattanások, de egy hét hazsnálat után múltak! Én nedves vattára szoktam tenni és napi egyszer használom este. utána Herbsgarden krémet szoktam kenni vékonyan, a multivitaminost nagyon szeretem az illata miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide