Herbsgarden

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szépség, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az épséges bőrfelszíni emulzió, a kellő mennyiségű anitoxidáns, a megfelelő hidratálás késlelteti a stressz okozta korai bőröregedés tüneteitNedvességmegőrző, hidratáló és sejtmegújító összetétele kiváló választás a mindennapokban. Serkenti a kollagén termelődést, miközben védi a bőrt a mindennapi környezeti ártalmaktól. Jojobaolaj és szűz kókuszolaj tartalma támogatja a bőr felszínén lévő hidro-lipid emulzió bőrvédő funkcióját és bársonyos érzetet nyújt. A krém magas csipkebogyóolaj tartalma serkenti a sejtek anyagcseréjét, így hatékonyan kezeli az apróbb ráncokat. A termék alapjául szolgáló damaszkuszi rózsavíz antioxidáns tartalma tovább erősiti a csipkebogyóolaj szabadgyök fogó képességét.

Magor

Korcsoport: >54
2019. november 19.

Tegnap vettem a Herbsgarden hidratálóját. Este két pumpálást tettem az arcomra. Mindjárt éreztem, hogy túl sok. Reménykedtem, hogy reggelre beszívja a bőröm. Teljesen beszívódott. Nappalra már csak egy nyomatot tettem, ez bőven elég lett smink alá. A krém csodás!!! Eddig ez az első szerzeményem ettől a cégtől, de nem az utolsó! Nagyon hatásos, mindenkinek ajánlom. Már reggel láttam a változást, az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid