Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Eau de Mandarine Ambrée finoman melengető citrusos-mandarin, édes-gyümölcsös akkordjait kínálja a maracuja aromájával. Az alap magában hordozza a gyantát, bőrrel kiegszítve a melegséggel telibb hatás érdekében.

Illatcsalád: Citrusos-aromás

Fej: Mandarin

Szív: Maracuja

Alap: Gyanta

Phoenix19

2019. június 9.

Fűszeres-mandarinos illat, pont az a titka, amiért ilyen finom, hogy nem pusztán egy sima gyümölcsös illat, hanem olyan Hermès módon tálalt mandarin ez. Szerintem bőven van benne más illatjegy is, nem csak az a 3 ami több helyen is olvasható. Hermès sok illata kissé masculin, ez is. Én közel két üveggel használtam el, nagyon frissítő, hűsítő, jóleső nyári illat. Emlékeztet egy kicsit az Orange Sanguine-re, nem olyan persze, de nekem eszembe jut róla. Ha valaki nem is szereti a gyümölcsös illatokat, ezt bátran kipróbálhatja, mert ez nem az a sablonos gyümis illatka, bőven fűszeres, kissé unisex. Egyébként ennek az árán Chanelt nem nagyon lehet kapni, max.egy 35 ml-st, kéz alól. Edc létére nagyon korrekt a tartóssága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Kisangyalcsillag

2018. június 17.

Ezúton is köszönöm Mariannak a kis fújóst😊😘
Nem szeretem a gyümölcsös illatokat.... de ebben a mandarin.... vmi csodás...én a maracuját nem érzem, mondjuk nem is bánom 🤣🤣a mandarint viszont végig ... a nagyon finom borsos, fűszeres, ámbrás alapon....számomra nagyon különleges, írtó finom....😋😊
Lehetne kicsit tartósabb, de ettől függetlenül 5 csillag😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

Ezúton is köszönöm Mariannak a kis fújóst😊😘
Lehetne kicsit tartósabb, de ettől függetlenül 5 csillag😊😊

mariann33

2018. március 7.

Pakolászás közben akadt a kezembe egy minta ebből,és azt kell mondjam a Hermés szereti a borsot,mégha nincs is itt az összetevők közt(bár nem hinném hogy ez itt a teljes lista)határozottan egy olyan borsos fűszerességet érzek benne mint amit a legtöbb Hermés illatban.
Először egy irtó finom mandarin illatot kapunk,de nem a tusfürdős fajtából,majd a mandarin háttérbe vonul és átadja a helyét egy fűszeres-ámbrás illatnak.Nekem nagyon tetszik,mert igaz hogy a gyümölcsös illatokat nem is veszem parfümszámba,itt többről van szó,hiszen egyfelől a meleg ámbra a fűszerekkel nyugalmat sugall,másrészt a friss mandarin üdeséggel társul hozzá,és így egy nem szokványos,frissítő,mégis mélységet produkáló illatot kapunk.Az egyetlen amiért nem öt csillag,hogy nem tartós.Talán a nyár az évszaka,de talán az sem mindegy hogy ez nem parfüm hanem eau de cologne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

googles

2017. október 18.

Finom, finom, de a mandarin mellett a többi jegy elsikkad és így nem lesz túl kifinomult. Nekem ez szimpla. Nem ér meg ennyi pénzt. Ennyiért kérek egy Chanelt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

bellehercegno

2015. szeptember 16.

Nehéz objektívnek lennem,mert rajtam a gyümölcsös illatok nem működnek-ő sem. A bőrömön teljesen egyszerű mandarin,semmi több.Nagyon egysíkú,kissé unalmas is, én szeretem,ha egy parfüm meg tud lepni,nos itt erről nincs szó.3 csillag,de csak mert Hermés! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Esther1

2015. augusztus 1.

Sima gyümölcsillat a papír tesztcsíkon, pedig hányszor hallottam már, hogy bőrön kell kipróbálni a parfümöket! És láss csodát, tényleg!
Friss mandarinnal nyit, amely órák múlva belesimul a maracujába és a meleg ámbrába. Tavasztól őszig ajánlom, melegebb időben is nagyon tartós (télen talán felidézi a nyarat?, majd kipróbálom).
Nálam az Orange Sanguine vetélytársa lett, mert hatásában ugyanolyan, árában pedig ahhoz képest nagyon csábító.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 1.

eveartstar

2015. július 10.

Ez egy mély melengető mandarin, rajtam ennél nem tud több lenni...nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Ez egy mély melengető mandarin, rajtam ennél nem tud több lenni...nekem kevés.

Visine

2015. július 9.

Gyümölcsös-citrusos illat, de a "puhább" fajtából. Friss mandarinnal nyit, szinte egyidőben felbukkan a maracuja is, s rajtam ez bizonyul tartósnak. Az ámbrát csak a háttérben érzem, ez nem zavar, mert így megmarad egy egész nap viselhető, könnyű illatnak
Hasonlít kicsit Atelier Cologne-Orange Sanguine-re, de csak jellegében, az sokkal harsányabb illat. Ahhoz képest, hogy cologne elég tartós, 4-5 órát kibírt rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.