Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

2016-ban megjelent illat, Christiane Nagel alkotása.

Fejjegy: rebarbara

Szívjegy: piros bogyós gyümölcsök

Alapjegy: pézsma

barni8

2019. szeptember 28.

Belopakodtam az istenek kertjébe. A levelek átlátszóak, homályosan átderengők, mint a rubin vagy zafír. A rügyek ezüstből vannak és a virágok, ha megérinted őket, mindegyik más dallamot játszik. A nimfák énekelnek. Egyszerre vannak és nincsenek. Olyanok, mint álombeli szereplőid. Mint szeplők a tengeri homokban, mint a harmatcseppek a szélben. Szellő érintések.
A lányok haja vörös alkony és a fiúké szőke hajnal. Vékonyak és izmosak, de csak, mint a nyírfák.
Piros, roppanós gyümölcsöket mosnak ködből szitált forrásaikban, virágszirmokkal törölgetik.
Tejszín fehér pézsmaszarvasok osonnak bokraik alatt, szemük gránát, hangjuk hóesés.

Meglopta őket az Hermès.
És üvegbe csente e csoda lehelletét.
Christine Nagel járt a nimfák forrásainál.
Ez az illat tökéletes.

De, mint az istenek megnyilatkozásai, pillanatnyi és elillanó.
A maximum felett lehetne csak pontozni...de pár órácska, pár röpke illanat és tovatűnt a varázslat, nagyon hamar elszáll az illat....
Így 4-et kell adnom.
Ha parfüm volna és nem kölnivíz, bűnbe is esnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Meglopta őket az Hermès.
És üvegbe csente e csoda lehelletét.
Christine Nagel járt a nimfák forrásainál.
Ez az illat tökéletes.

De, mint az istenek megnyilatkozásai, pillanatnyi és elillanó.
Így 4-et kell adnom.
Ha parfüm volna és nem kölnivíz, bűnbe is esnék érte.

Verona5

2019. március 9.

Kezdetben friss, roppanós rebarbara illatot később bepuhítja a mósusz, ekkora inkább férfias lesz, mint uniszex. Sajnos a frissesség hamar tovaillan és bőrközelivé válik az illat - végül is egy edc-ről beszélünk. Az első fél órás fázisa tetszik a legjobban, de sajnos ár/érték arányban vannak jobbak nála ebben a nyári kategóriában, Hermés ide vagy oda. Viszont rebarbara rajongóknak kötelező! :) Nekem ez most egy hármas fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 9.

mizantrop

2018. július 7.

Az új kedvencem. Körülbelül egy évig "szemeztem" vele, fújkáltam magamra reptéren, áruházban... Már az elején megfogott, de nem akartam elhamarkodni... Most végre az enyém! Isteni friss, finom, kissé fanyar, de abszolút nőies illat... vagy legalábbis nekem nem tetszene egy férfin, hiába uniszex. Nagyon eltalálta a Hermés, kívül-belül gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Burya

2017. október 18.

Fanyar bogyós gyümölcsök rebarbarával? Hát ezt ki kell próbálnom. Kifújás után - AZTAAA! Hogy ezt én mióta kerestem már! Igen, ezt a fanyar, savanykás, bogyós gyümis, de nem édes illatot, ráadásul a rebarbarától van egy egészen egyedi illata, amire nem is tudom így hirtelen, hogy mi lenne a megfelelő kifejezés... Talán a "fűszeres" áll hozzá a legközelebb, de még ez sem igaz, mert valami lédús dolgot vizionálok az összetevők közé. Azonnal kívánságlistás lett! Szerelmes lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

GeorginaH

2017. május 27.

Amint olvasgattam,más is dilemmázik azon, hogy a rebarbara vajon zöldség-e vagy gyümölcs. Bevallom én sem vagyok biztos benne, de abban igen hogy a piros gyümölcsökkel ebben az illatkompozícióban egy friss, kellemes gyümis gourmand illatot alkot. Unisex illatnak írják de ő meglehetősen nőiessé alakul ( rajtam)
Eau de cologne töménység, max 3 óra tartóssággal bár itt értelemszerűen ne is várjunk többet. Viszont ez egy igazi hűsítő nyári illatkoktél amit magamnak nem biztos, hogy megvennék. Bár ki tudja 😊

Illat+üveg együtt nálam 4☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

Illat+üveg együtt nálam 4☆

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.