Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: rózsabors, rózsa, pacsuli

claudia.nyilas

2019. november 26.

Elképedtem, hogy ez mennyire nem különleges és nem kellemes illat.... két tesztert kaptam belőle a párizsi Sephora-s kiköltekezésésemhez. Egyből fel is fújtam, mert nagyon kíváncsi voltam, de nagyon hamar elkezdett rajtam beerősödni és egyfolytában megcsapott az a nagyon nem kellemes illat... az lett a vége, hogy nedves törlőkendővel neki estem útközben, hogy megszabaduljak a zavaró illattól...púderes pacsuli. Egy hatvanas hölgy illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

despoina

2019. november 20.

Nagyon elegáns, finom, kellemesen borsos, kifinomult. Jól összerakott édesen-virágos illat feketeborssal megfűszerezve ami a karaktert ad neki. Elegánsabb, kifinomultabb, lágyabb stílushoz illk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Ingrido

2019. november 18.

Jaj! Annyira jó volt az elején az a sok bors! Aztán túl sokáig maradt, de még vártam. Viszont egyre jobban előtört valami nagymamás. Először kiváncsian fegyeltem ezt a kavarodást, de sosem simult össze a két karakter, a végére a bors eltűnt, maradt a csipketeritős-óraketyegős-nyikorgóparkettás-látogatóban-a-nagyinál. Minden esetre én bírom az ötletet, és hogy egyátalán nem átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

nezili

2019. november 12.

Megszereztem, oriasi szerelem. Nekem ez az illat igy 23 evesen a felnotte valo lanynak az illata. Iszonyat magabiztossa tesz az eau poivree, ez egy dogos, az elet kapujaban allo fiatal nonek az illata. Befujni vele magam olyankor, amikor nem vagyok se dogos, se magabiztos, hanem inkabb bizonytalan es felos, iszonyatos erot ad. Ket pici fujas pont eleg, diszkreten olel korul es bontakozik ki, finomodik a nap folyaman. Nekem egyebkent az alapillat hu tarsam mar masfel eve, nagyon szeretem azt is, sok mindent mozgatott meg bennem, de az eau poivree sokkal melyebb illat, jobban kotodom hozza. Ez lehet butasag, de annyi valtozas van most korulottem es bennem, hogy ez az illat simogatja a lelkem es megolelget, amikor minden olyan nehez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

pomme

2019. szeptember 18.

Nem értem, miért nem másik üveget csináltak neki. Most a szuperegyéni kis kalapos kocka kapott egy ikertesónak álcázott nagymamát, mert ez egy klasszikus nyanyaszag (rózsa+pacsuli) megfejelve egy nagy adag éttermi/reptéri/hotel/stb. (szóval a legolcsóbb) folyékony szappannal. Gondolom rájöttek, hogyha vmi luxusszappan-szagot raknak bele akkor olyan lesz, mint az összes többi 75+os nyanyaillat (Chanel és társaik), így meg mégis kicsit másabb (és sokkal gagyibb is). Mert félreértés ne essék, nekem bejön elég sok nyanyaszag, de ez így nagyon béna és olcsó. Meg akartam vakon venni, de örülök, hogy nem tettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

silence

2019. szeptember 16.

Borsos, fűszeres, pimasz és magával ragadó!
Épp olyan vagány, mint az üvege és a reklámja (nekem mindkettő nagyon tetszik!)
Az elején tényleg talán kicsit meghökkentő a borsos fűszeresség, de ezt gyorsan egy enyhén édeskés rózsa lágyítja. Összességében nem is igazán érzem benne sem a rózsát, sem a pacsulit, ezek inkább csak a domináns fűszeresség puhítására szolgálnak.
Ez a parfüm egy atombiztos, magabiztosan vagány és életerős nő képét idézi fel előttem.
Tetszik benne, hogy nem az a mostanában megszokott ragacsosan édes tinilány illat, hanem egy igazi Hermès-es különlegesség.
Szillázsa nem tolakodóan erős, viszont végig kellemesen körbeleng a nap folyamán. Tartóssága csillagos 5-ös, tesztercsíkon és selyemszalagon 2 hétig is kitartott, bőrön a reggeli 3 fújást az esti tusolásnál is érezni.
Hiába francia márka, nekem inkább sugároz egy brit vagány életérzést, mint a sikkes francia eleganciát.
Igazán klassz, engem nagyon megfogott! Még szép, hogy beszereztem, és nagy lelkesedéssel viselem ezekben kora őszi napokban!
Sokáig elzárkóztam a Hermès illatoktól, de unalmassá vált, hogy más divatházak folyamatosan sablon illatokkal bombáznak bennünket, a Hermès pedig egyedi és formabontó, ezt én nagyon értékelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Borsos, fűszeres, pimasz és magával ragadó!
Épp olyan vagány, mint az üvege és a reklámja (nekem mindkettő nagyon tetszik!)

erika830104

2019. augusztus 28.

Akinek a sima Twilly nem tetszett akkor ő szerintem megér egy illatpróbát.
Kifújáskor picit erősnek hat a bors,de idővel nagyon finom kellemes illattá szelídült a bőrömön.
A sima Twilly nekem túl sok,túl virágos,túl orrbamászó,valahogy nem ezt az illatot vártam,viszont ez a borsos finomság teljesen más!
Tartósságát illetően fürdés után is érezhető volt,még másnap is a finom illat.😊🎀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Akinek a sima Twilly nem tetszett akkor ő szerintem megér egy illatpróbát.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.