Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. február 21.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Ilatjegyek: magnólia, pittosporum (kínai enyvesmag virág), liliom, tengeri jegyek, tengeri kömény, fás jegyek

Ár: 15.000 Ft/Foxposttal , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan fóliás, Helyszín: Vas megye, fizetés: utalás után Foxpost
Ár: 13000 Ft , Eladó: mvitti
Állapot: 30ml , egyszer próbált, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: Leginkább személyes átvétel.
Ingrido

2019. november 18.

Jaj, de jó ez! Időutazás! Fanyar, de nem citrusos, tényleg uniszex. Én nem szeretem a firfiasnak mondott frisseséget, de ez annyira rafinált, hogy élvezem, ha rajtam van. Szerintem a csomagolása összhangban van a tartalommal. Teljesen találomra próbáltam, enyém lett, örülök neki. Ez végre valami különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Racka

2019. szeptember 8.

A Hermes illatok többnyire nem működnek rajtam, és ennek az illatjegyei sem olyanok, mint amik többnyire megfognak, viszont meglepetésemre nagyon is komfortosan tudtam hordani. A legnagyobb melegben igazi felüdülés volt a frissessége, és a tipikus nyári illatokkal ellentétben nem citrusossággal érte ezt el, hanem tengeri és virágos jegyek ízléses elegyével. Szeretem az uniszex illatokat is, de most kifejezetten örültem, hogy rajtam nőies is lett :) A tartóssága edt-hez mért, csak ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

6vilag

2019. július 7.

Ismeretlenül is tudtam, hogy nekem tetszeni fog, látván az eddigi gyengécske eredményét. Felkutattam a "D" parfümériában, csakis érte mentem be.
Szeretem a Hermes illatokat, kettőt birtoklok is belőlük, rajtam gyönyörűen muzsikálnak. Ezt egy nagyon naturális, természetközeli illatnak gondolom, ami mértékkel adagolva nyugalmat áraszt. Egy dolgot azonban hiányolok belőle, a játékosságot, mert nagyon szeretem, ahogy egy illat változik, ha nem is óráról órára, de én bírom, ha több arcát mutatja meg. Ez végig ugyanolyan marad rajtam, kissé száraz, fás illat, pici gyógynövényes és minimális virágos beütéssel. Tényleg nagyon tartós. De a másik két Hermesem nem tudja felülmúlni, őket mikor megismertem, azonnal elfogott az érzés, hogy kell. Nála ez nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

Visine

2019. április 21.

Szeretem a Hermes illatait, a Kertjeit kiváltképp, még akkor is, ha csak a Nílusi-kerttel vagyok kompatibilis. Ezt a Lagunát egy hónapja próbálgatom, de mindig egy katyvasszá áll össze rajtam. Hidegebb időben, s mostanság 20 fok felett is. Kifújáskor egy kicsit emlékeztet a Bvlgari Paraiba-ra, de csak pár percig, talán a maracuját is érzem benne (ami nincs is). Rögtön utána előbukkannak a sós, vizes, tengeri jegyek egy halom pézsmával, s ennyi. Tartós, szinte agresszív. Gyönyörű üveg és kinézet, de ennyi. Egyetlen előnye, hogy nem édes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

mariann33

2019. április 19.

Már egy ideje tesztelem,de nem szerettem volna elhamarkodottan véleményt írni,mert valószínűleg kb.olyasmiket írtam volna mint az előttem szólók.
Legelső próbakor(bőrön)is tetszett már,de akkor még azt gondoltam hogy ez nem női,de nem is férfi,inkább nőies féri illat.Azóta úgy érzem,annyira jóleső már most ebben a kezdetleges jóidőben,hogy nyáron biztosan egy főnyeremény lehet,és mostanra már a nőies oldalát csillogtatja.
Azért nem hagyott nyugodni az első benyomás és megmutattam a férjemnek,rácsodálkozott,hogy miért kérdezem hogy férias e,mert ez kimondottan női illat.
Szerintem a probléma ott gyökerezik,hogy úgy ránk tolták az édes illatokat az utóbbi években,hogy ami nem édes,vaníliás,simogató,vagy nem virágözön,az jelenti ma az unisex kifejezést,ami persze egy kifizetődő marketing fogás is,tekintve az egyre gyarapodó metroszexuális generációt,akik képesek Shalimart használni...mit lehet erre mondani?
A Hermés összes illatában jelen van egyébként is egyfajta maszkulin jelleg,ami perszre nem minden női bőrön jön elő,vagy pont olyan formában,aminek eredetileg tervezték az illatok alkotói,tehát nincs min hüledezni vagy meglepődni,tipikus Herméssel van dolgunk,ráadásul brutál tartós!(A Merveilles sorozat pl.sokkal férfiasabb nekem.)
Ha majd elkezd mégis "befutni",kíváncsian várom milyen(magasztaló)vélemények lesznek itt,addig is kapja a maximumot,mert hasonlót nemtudok említeni sem,vagyis igazán eredeti:)
Mindent összevetve,ennek az illatnak idő kell mert szokatlan,és megfelelő időjárás kell.Annál több azért,hogy egy szaglással elintézzük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

legallybrunette

2019. április 3.

Annyira megörültem, hogy a sok hasonló zöldes kert után valami újdonság. Elsőre még nagyon tetszett, sokáig szaglásztam a teszter papírt, de odáig nem jutottam, hogy a kezemre fújjam (és igen, akkor is pontozom, mert különben nem fogom megtalálni később, hogy mit írtam :D ), ugyanis nekem nagyon jázminosnak tűnt, bár látom, hogy az nincsen benne. Ettől olyan szokványos fehér virágos parfümmé vált, hogy sem előlegbe, sem utólagosan nem tudok neki öt csillagot adni. Ha megmaradna végig olyannak, mint a kifújáskor, akkor most vágynék rá, de így sajnos...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

Torpece

2019. április 3.

Nagyon meglepő volt számomra ez az illat, mert egyrészt teljesen más mint a többi Hermés kert illat, másrészt számomra egyértelműen férfias illat. Semmi mást nem érzek benne, csak az oudot, holott azt nem is láttam az illatjegyei között. Némi virágosság érződik ki belőle és a keleti oudos illatokat hozza nekem elő szelídebb változatban. Megismerni jó volt, de nálam ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

Asianlover

2019. február 21.

2019 első hatalmas csalòdàsa :(
Az is igaz, hogy nàlam nagyon magasra tettèk a lècet, az eddigi Hermès kertek szàmomra a klasszikus elegancia etalonjai voltak. Kellemes, nyugodt, kifinomult illatok. Mindet szeretem, kedvencem a Nìlus.
Nagyon felcsillant a szemem, mikor meglàttam, hogy idèn ùj illattal bővûl a sorozat. Mèg jobban, mikor ki is pròbàlhattam ;)
Hàt, mondom a gondom: ez nekem egyèrtelmûen a fèrfi vègèn àll az uniszexnek, el nem tudnàm kèpzelni magamon. Tovàbbà rèmesen "öreges" egy illat. Fàs, ès elcsèpelten aqvàs. Semmi kûlönlegessèg vagy kecsessèg, ami a többieket jellemzi. Kifùjàs utàn alig èreztem, kellett neki vagy 20 perc, amìg kinyìlt a bőrömön, utàna viszont levakarhatatlan lett vagy 8 òràn àt, többszöri kèzmosàs ellenère is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

2019 első hatalmas csalòdàsa :(