Hermès

Ár:   15 000 Ft és 20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 16.

Ár:   15 000 Ft és 20 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Ilatjegyek: magnólia, pittosporum (kínai enyvesmag virág), liliom, tengeri jegyek, tengeri kömény, fás jegyek

Üvegében, Hermès Un Jardin Sur La Lagune EDT
Ár: 9500.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 50 ml/kép szerint, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.

Asztraia

2021. augusztus 24.

Az egyik legszebb, legkülönlegesebb nyári illat!
Rajtam az első órában istenien krémes, virágos finomság, majd ahogy telik az idő, az illat átalakul krémes-fás felhővé ami egész nap körülvesz.
Nálam a vizes jegyek egyáltalán nem érzékelhetők, cserébe a krémes-fás alap nagyon szépen tartja magát a bőrömön.
Hermés illat, tehát egyedi, érdekes és ezt az aurát a viselője köré is vonja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Az egyik legszebb, legkülönlegesebb nyári illat!
Hermés illat, tehát egyedi, érdekes és ezt az aurát a viselője köré is vonja.

Qwerty

2021. július 17.

Először télen szagoltam és határozottan jónak tűnt, vizes, fás illat leheletnyi virágos édesítéssel. Meg is jegyeztem magamnak, hogy majd egyszer.
Most megint fújtam egyet, és mintha nem ugyanaz lenne. Lehet, hogy a teszter romlott meg, vagy melegben nem működik, de egy merő borzalom. Kifújáskor még kellemes, utána semmi más csak romlott vízszag. Egy váza, amiből elfelejtették kiönteni a vizet, esetleg a kikötő koszos vize, vakarózó tarisznyarák az algás kőlépcsőn...szerencsére halszag nélkül. Olyan ásványi jegyek szaga ez, mint a Alien Mirage-ban, csak egy kis édességen kívül semmi más nincs hozzá, ami árnyalná. Hát eltalálták a koncepciót rendesen, aki lagunaszagú parfümre vágyik mindenképp próbálja ki, én kertet nem sokat találtam benne.
Teljesen a véletlennek köszönhető, hogy rövid időn belül a harmadik tengerillatot próbálom, volt benne olcsó drogériás, sajátmárkás, és most ez. Nem bántóan rossz a többsége, de ez a mindegyikben jelen lévő ásványos-sós vonalat tényleg tengerimádóknak találták ki, a túl sok ebből számomra nem igazán gusztusos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

floracska6

2021. március 10.

Az első Jardin ami számomra kimondottan férfias, nem annyira fantáziadus, rajtam nagyon osszekavarodnak a jegyek leszaradasnal. Nem rossz, de annyira nem is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Lenaeri

2021. február 20.

Uh, kifújáskor valami mennyei. Púderes, fűszeres (nem édes). A tartóssága zseniális, lemoshatatlan kategória.
Amikor lecsillapodik a bőrömön, kicsit pasis lesz, de nem vészes.
Ezért nem vonok le pontot, mert a kezdése tényleg csodálatos. Ruhán még tesztelem, hátha...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Amikor lecsillapodik a bőrömön, kicsit pasis lesz, de nem vészes.

Palomita

2021. január 14.

Most bizony bajban vagyok. Ha az eddigi kedvenceimre 5 csillagot adtam, rá 6-ot kellene. Hermés összes kertje gyönyörű, de ő lett végül az enyém. Tényleg bármelyiknek tudnék örülni, ha ajándékba kapnám, de egyedül ennél éreztem azt, hogy muszáj beszereznem, hogy szükségem van rá. Egyszerűen képtelen voltam kiverni a fejemből. Annyira friss és tiszta illat, de a többi tesójával ellentétben nem érzem uniszexnek, az én bőrömön ez egy hipernőies illat. Üde, krémesen virágos, bódítóan liliomos, és a tengeri jegyeket is határozottan érzem. Boldogságos, napfényes illat, nemcsak nyárra.
Egyébként meglepően tartós. 2 pici kis fújás egész nap elkísér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Egyébként meglepően tartós. 2 pici kis fújás egész nap elkísér.

zsofi980809

2021. január 6.

Nagyon kevés parfümöt tudok elviselni magamon, de ez szerelem! Nagyon jól működik rajtam, érzem hogy eggyé válok vele :) Nyaranta használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

limonade

2020. augusztus 24.

Nagyon szeretem! Egy notinos rendelésemhez kaptam először illatmintaként, majd meg is vettem, akkor nagyon megtetszett, igazi virágos frissesség, nyár esti, őszi illat. Illata sem illan el nagyon hamar és nem is pusztítóan erős. Az unisex kategóriát ugyan annyira nem értem, nekem inkább nőies illat, viselve nem változik rajtam szerencsére rossz irányban (sok egyéb más drágább, közkedveltebb parfümökkel szemben..) nem tudok róla rosszat írni 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

kukori

2020. június 29.

Nem rossz, de nem is olyan nagyon jó. És most nem viccelek: tegnap és ma fújtam magamra. Tegnap elvoltam vele, amennyire magamon éreztem, kb. 4-5 órát tartott rajtam, hatósugarát nem ismerem. A mai fújás után negyed órával feljöttem anyához, elkezdtem írni a véleményt, mire anya: hű, mi ez a jó illat?!
Szóval, neki nagyon tetszik, ritkán dicséri az illatokat igazán. Mondtam, hogy kicsit olyan "virágbolt" illat (köszi a hasonlatot), talán kicsit "nyomott" is, nem olyan friss, mint mondjuk a Mediterrán Kert. Erre mondja, nem is volt biztos benne, hogy ez parfüm. No, szóval azért ez öröm számomra, mert közepesre akartam értékelni, nekem kicsit "se íze, se bűze" illatnak tetszett, a párnámon se nagyon maradt meg. Továbbra is kérdés, megéri-e az eredeti árát, de szerintem nagyon nem lehet melléfogni vele. Nekem olyan tingli-tangli, viszonylag komolytalan illatnak tűnik, de látom, másnak nagyon tetszik. Merem ajánlani így, ha van rá kereted.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

HelloSziaIvett

2020. február 7.

Már egy ideje tesztelem, és azt kell mondjam hogy a kertek közül ez a legmelegebb illat. Ősz az ő ideje szerintem. Rajtam virágbolt illata lesz. A magnolia és a liliom érezhető a leginkább de az nagyon erősen. Aztán elkezd mély fás illattá válni. Van benne valami frissesség is, mint az összes kertben, de inkább fás mint üde.
Erős virág illat rajtam. Szilázsa nem túl nagy, max 5 órán át tart, utolsó egy órában már csak jelzés szinten.
Nagyon különleges, a Mousson mellett ez a kedvenc "kertem". Egyedül azt sajnálom, hogy rajtam nem jönnek ki a tengeri-vizes jegyek :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Ingrido

2019. november 18.

Jaj, de jó ez! Időutazás! Fanyar, de nem citrusos, tényleg uniszex. Én nem szeretem a firfiasnak mondott frisseséget, de ez annyira rafinált, hogy élvezem, ha rajtam van. Szerintem a csomagolása összhangban van a tartalommal. Teljesen találomra próbáltam, enyém lett, örülök neki. Ez végre valami különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.