Hillvital

Ár:   6970 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: alliumangulosum, az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. október 12.

Kategória:   Hajápolók

"Gyógynövények segítségével éppen most nyerted vissza a hajad egészségét, vagy eleve semmi gond nem volt? Akármelyik is a helyzet, biztosan szeretnéd megőrizni ezt az állapotot, és ahogyan a legtöbb dolog, a hajad is folyamatos odafigyelést, törődést, kényeztetést igényel annak érdekében, hogy a legjobban, a legtovább tudjon téged szolgálni. Eljött hát az idő egy igazán különleges hajápoláshoz, ahol speciális gyógynövényeket használva, vegyszerek nélkül gondoskodsz a hajad hosszú távú egészsége felől. A megfelelő odafigyeléssel meglátod majd, a hajad szépsége, egészsége évtizedekkel később is csodálat tárgyát fogja képezni… "

natasa

2017. augusztus 22.

Na ez egy nagy átverés, egy lehúzás! Egy ismerősömmel rendeltük, mivel baromi drága, gondoltuk, na akkor elfelezzük. Gondoltuk, jól jön egy kis extra ápolás, kis hajerősítés. Rendben meg is érkezett, gyorsan, ezzel nem is volt gond. De amikor nézegettük az összetevőket, láttuk, hogy köszönőviszonyban nincs azzal, ami a honlapon szerepel. A flakonon elején is ott van jó feltűnő helyen, hogy 4 gyógynövény. De ez nem igaz! Gyakorlatilag ez egy teljesen átlag balzsam 7000 Ft-ért. Ismerősöm írt végül, mert én nagyon begurultam, jobb volt ez így. Megkérdezte, hogy most mi van, erre jött a válasz hogy nem értik, miért van az a honlapon, nincs ilyen termékük, ennyi! Azóta sem javították ki. Arra a kérdésre, hogy melyik a flakon elején megjelölt 4 gyógynövény, nem kaptunk választ. Ez egyet jelent: nem vettek komolyan, elintéztek egy "jé, tényleg" levéllel, tehát totál hülyének néztek minket is, és persze továbbra is mindenkit. Dühítő.
Még mindig ott az szerepel az oldalukon, hogy van benne: "A-vitamin, Bazsalikom őssejt, E-vitamin, Grape Fruit magolaj, Keratin, Levendula olaj, Tejsav, Vöröshagyma kivonat".
Ami a flakon szerint viszont nincs benne: A-vitamin, grapefruit kivonat, vöröshagyma kivonat. Hát köszi, ezek után ki tudja, mi van benne valójában.
Ez a vásárlók teljes átverése. Ja, és ami még idetartozik: írtam egy véleményt az oldalukra a termékhez ezzel a problémával, persze nem jelent meg. Ott csak a magasztaló vélemények jelennek meg, ez is milyen már.
Egyikünk sem használja. Nekem elment a kedvem tőle, ismerősöm meg nem meri. Használtam amúgy párszor: átlagos. Lehet, hogy hosszú távon kellene hatnia, de ezek után nem lesz rá lehetősége.

7000 Ft-ért vettük ezt, a flakon címkéje szerint ez van benne, amúgy meg ki tudja. (begépeltem fent is, de még nem jelent meg): Ebből mennyi a gyógynövény? A bazsalikom és a levendula. Az kettő, és nem négy!
Water / Aqua ,  Cetearyl Alcohol,  Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate,  Ceteareth-20,  Phenethyl Alcohol,  Glyceryl Caprylate,  Lactic Acid,  Ocimum Basilicum Hairy Root Culture Extract,  Sodium Benzoate,  Water / Aqua,  Ceratin ,  Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil,  Tocopheryl Acetate

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

alliumangulosum

2017. február 17.

Csak természetes anyagokból van és a levendulaolajtól nagyon jó illatú. Selymes, puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Nem kell belőle túl sok, így elég sokáig tart. Több, mint fél éve használom és nagyon jó, csak az ára egy kicsit sok, de ettől függetlenül öt csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid