Hillvital

Ár:   6480 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hillvital, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gyógyfüves Varikoflex balzsam főalkotó eleme a vadgesztenye, illetve további 13 másik gyógynövény. Hatóanyagai magas minőségűek és 100%-ban természetes eredetűek. Mesterséges színezéket, illatanyagot, parabéneket, kőolajszármazékokat nem tartalmaznak.

Állatkísérletek nélkül készült termék.

Caitlin1222

2019. március 16.

Két-három éve még 5 csillagot adtam volna, az elején nagyon erős volt a hatása (visszahúzódtak, elhalványultak az ereim tőle, nagyon erősen hűsített). Az utóbb vásárolt 2 tégely mintha fele hatóanyagot tartalmazná csak, már azt sem érzem, hogy hűsítene, de cserébe az összes fehér lepedőm szép sárga lett. Azt hiszem legközelebb magamnak keverek krémet illóolajokból, mert ez már aránytalanul drága és fele annyira sem hatásos mint az elején, amikor piacra dobták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

ficeglobog

2019. február 3.

Azt ígérte, hogy megszünteti a feszülő érzést. Ezért vettem meg. Persze csodát nem vártam tőle, csak egy kis enyhülést. Na jó, egy pici enyhülést kaptam. De tényleg picit. Nem rossz termék, nem mondhatom. De amikor az embernek dagad, feszül a lába, szeretné a könnyebbséget. Ez sem tudta megadni. Ápolta a bőrömet, ez azért pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

Erika4

2018. március 29.

Kacskaringós, kidudorodó erek visszahúzására nem alkalmas, mint ahogyan az összes többi szuper krém társa sem. Fájdalom csillapításra, hűsítésre lehet, hogy jó, de akinek csak esztétikai problémát okoznak a viszerei, azoknak ez a termék pénzkidobás. Olcsóbb a műtét, és hatása is tovább tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 29.

Aspartia

2017. december 31.

Anyukámnak vettem karácsonyra, mivel a 12 gyógynövényes mesterbalzsam nagyon bevált, gondoltuk ez is kedvenc lett. Hát adunk neki még egy kis időt, de egyelőre úgy néz ki, hogy csak a lepedőt színezi el jó sok pénzért. Bár hozzátenném anyának régóta visszeres a lába, szóval lehet valakinek a kisebb felületi lila erekre használna. Nekem is van kezdődő visszerem sajnos, úgyhogy ha esetleg lepasszolja nekem a krémet, frissítek a kommenten. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.