Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Pagalu

2019. július 12.

Nos. Először is már nem Himalaya Herbals, hanem Himalaya Since 1930. Gondolom tulajdonosváltás történt. A gyártás is nagyrészt átkerült Indiából az Egyesült Arab Emirátusokba. Ez még nem lenne baj. De. 5 éve csak HH fogkrémeket használok és azt tapasztalom, hogy romlott a minőségük, főleg ami az ízüket illeti. A szájfrissesség, mondjuk úgy - Rúzsa Magdi slágeréből idézek - "gyorsan elillan". Szvsz az SLS tartalmukat megnövelték. Mire alapozom ezt? Arra, hogy iszonyatosan habzanak és szörnyen szárítják a szájat! Mindegyik verziójuk, de az alap "dental cream" a legjobban. Sajnálom, mert 5 évnyi "házasságot" nehéz lezárni, de én ezt fogom tenni. Visszatérek a régi kedvencemhez, a sima (piros) Elmexhez. Ennél ugyan kicsit drágább, viszont nem tartalmaz SLS-t és az aminfluorid tartalma valóban védi a fogakat. Persze az már más lapra tartozik... R.I.P HH!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

vszilvi94

2019. május 29.

Ez a fogkrém használt legjobban a fogínyvérzésemre. Nem szüntette meg teljesen, de egyáltalán nem gyengébb a hatása, mint a kifejezetten arra való fogkrémeké. Jól habzik és az íze is egész jó. A számat egy kicsit szárítja viszont. Egyszer már újravettem és valószínűleg ki is tartok mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

ancsoo

2019. március 27.

A fogérzékenységem 2 hét alatt elmúlt tőle. Nagyon habzik, ez alapvetően nem zavar, viszont az íze nekem nagyon kellemetlen. Hatásra max értékelést adnék, de emiatt le kell vennem 1 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Bblanka92

2019. március 11.

Kellemes íz, jó habzás, de kiszárította a számat ami nem valami kellemes ezért csak 2 csillagot tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

ficeglobog

2019. február 2.

Fluoridmentes fogkrémet kerestem, ez akadt a kezembe. Aztán a kosaramba vándorolt. :)
Kellemes ízű fogkrém. Nem csíp, nem mar. Jól tisztít. Vérző, érzékeny fogínyemet teljesen rendbe tette. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. január 11.

2x újravettem ezt a félét, de nagyon fáj a fogam tőle az utóbbi időben. Valamint, annyit rakok a fogkefére,hogy alig látszik,de nagyon habzik,ami nekem zavaró. Többet nem veszek ilyet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 11.

Sunnyvagyok

2018. szeptember 8.

Nagyon meg vagyok elégedve a hatásával, az ízével és a habzásával. Viszont ami miatt levonok egy csillagot, az a tartósítószer! Borzasztó, hogy egy ilyen jó márkának a fogkrémjét ilyen rákkeltő anyaggal kell elrontani. Újravenni biztosan nem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

THE94

2018. augusztus 14.

Nekem eddig nagyon tetszik, csak egy baj van vele, hogy nekem kicsit szárítja a számat. Egyébként nagyon jól habzik és az íze is nagyon kellemes. (Egyelőre) nem lett tőle érzékeny a fogam ami plusz pont. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dorjee

2018. május 29.

Kedvenc fogkrémem már kb egy éve csak ezt használom. Elmúltak a fogínygyulladásaim, és az íze sem tolakodó. Nem csíp, nem mar, kellemesen habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Raspberrycheesecake

2018. április 21.

Már több éve fluorid mentes fogkrémet használok, de az utóbbi időben meggyengült a fogzománcom, már feltűnően kezdett átlátszó lenni. A természetes fluorid tartalma miatt választottam, 2hete használom. Már 2használat után a fogaimon az átlátszó rész fele akkorára csökkent, de azóta stagnál. A fogaim kevésbé érzékenyek, nagyon jól tisztít, sokáig friss a leheletet, és én szeretem az ízét is. Utóbbi pár használat közben elkezdte csípni/marni a nyelvemet, de tűrhető. Elhasználom, de újra nem fogom venni a formaldehidet kibocsátó tartósítószer miatt. Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, de azért ez számomra ijesztő, nem fér bele. Ha ez nem lenne benne, akkor 5* adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.