Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 948 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 948 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nadalandy

2020. július 1.

Imádom. Évek óta csak ennek a márkának a fogkrémjeit használom. Nem csíp a menthol, mint a többi terméknél és nem bántja az érzékeny fogaimat. Best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

dodeszka95

2020. június 24.

Anyukám vett nekem,hogy próbáljam ki de nekem nem vált be.Nem éreztem frissnek tőle a leheletem és a fogaimat sem éreztem tisztábbnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

feketesheep

2020. június 22.

Legalább 2 éve csak ezt használom. Előtte mindig váltogattam a fogkrémeket, volt egy ami jobban bevált, aztán egyszer csak elkezdtem érzékeny lenni. Volt olyan, hogy hetekig tartó sebeim lettek, illetve fogíny vérzésem, amíg ki nem derült, hogy az aktuális fogkrém okozza őket, így váltottam erre. Minden problémám megszűnt. Volt még egy kísérletem váltásra, de akkor már biztos volt, hogy valamilyen érzékenységem alakult ki, így azóta is csak ezt használom. Teszi a dolgát, és minden érzékenységem, problémám megszűnt mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

SzabinaL

2019. november 25.

Meg vagyok elégedve vele, bár nem vagyok kifejezetten fogíny-vérzős, de használata után az "ínyérzetem" jobb lett, a fogaimat is tisztábbnak éreztem. Nem habzik a többi fogkrémhez hasonlóan, de ez csak megszokás kérdése. Az íze és illata fura lehet másoknak, nem az a tipikus mentol/eukaliptusz, de aki indiai ételekhez/fűszer-, és gyógynövényekhez szokott -mint én- észre sem veszi :)

Most vettem csak észre a tartósítószer összetevőjét leírva és sokkoló, hogy a természetes összetevők közé, hogy kerülhet egy ilyen magas kockázatú anyag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

anddie18

2019. október 16.

Amennyire el akartam kezdeni használni, most annyira várom, hogy elfogyjon...
Akciósan vettem meg 100 g-os kiszerelésben és még járt is hozzá egy pici talán 50 g-os (amit valószínű max utazásnál fogok elhasználni).
Szerettem volna ha javít a fogínyem állapotán, de semmi változást nem vettem észre, még kifejezetten többet is vérzett a fogínyem.
Eleinte nem volt rossz ez a fura íz, de aztán egyre jobban megutáltam..
A piros pontos összetevője sem tetszik :/
A lényeg, hogy nem venném újra mert tényleg semmilyen hatása nem volt számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Amennyire el akartam kezdeni használni, most annyira várom, hogy elfogyjon...
Eleinte nem volt rossz ez a fura íz, de aztán egyre jobban megutáltam..
A piros pontos összetevője sem tetszik :/
A lényeg, hogy nem venném újra mert tényleg semmilyen hatása nem volt számomra.

Pagalu

2019. július 12.

Nos. Először is már nem Himalaya Herbals, hanem Himalaya Since 1930. Gondolom tulajdonosváltás történt. A gyártás is nagyrészt átkerült Indiából az Egyesült Arab Emirátusokba. Ez még nem lenne baj. De. 5 éve csak HH fogkrémeket használok és azt tapasztalom, hogy romlott a minőségük, főleg ami az ízüket illeti. A szájfrissesség, mondjuk úgy - Rúzsa Magdi slágeréből idézek - "gyorsan elillan". Szvsz az SLS tartalmukat megnövelték. Mire alapozom ezt? Arra, hogy iszonyatosan habzanak és szörnyen szárítják a szájat! Mindegyik verziójuk, de az alap "dental cream" a legjobban. Sajnálom, mert 5 évnyi "házasságot" nehéz lezárni, de én ezt fogom tenni. Visszatérek a régi kedvencemhez, a sima (piros) Elmexhez. Ennél ugyan kicsit drágább, viszont nem tartalmaz SLS-t és az aminfluorid tartalma valóban védi a fogakat. Persze az már más lapra tartozik... R.I.P HH!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

vszilvi94

2019. május 29.

Ez a fogkrém használt legjobban a fogínyvérzésemre. Nem szüntette meg teljesen, de egyáltalán nem gyengébb a hatása, mint a kifejezetten arra való fogkrémeké. Jól habzik és az íze is egész jó. A számat egy kicsit szárítja viszont. Egyszer már újravettem és valószínűleg ki is tartok mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

ancsoo

2019. március 27.

A fogérzékenységem 2 hét alatt elmúlt tőle. Nagyon habzik, ez alapvetően nem zavar, viszont az íze nekem nagyon kellemetlen. Hatásra max értékelést adnék, de emiatt le kell vennem 1 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Bblanka92

2019. március 11.

Kellemes íz, jó habzás, de kiszárította a számat ami nem valami kellemes ezért csak 2 csillagot tudok adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

ficeglobog

2019. február 2.

Fluoridmentes fogkrémet kerestem, ez akadt a kezembe. Aztán a kosaramba vándorolt. :)
Kellemes ízű fogkrém. Nem csíp, nem mar. Jól tisztít. Vérző, érzékeny fogínyemet teljesen rendbe tette. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.