Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Dorjee

2018. május 29.

Kedvenc fogkrémem már kb egy éve csak ezt használom. Elmúltak a fogínygyulladásaim, és az íze sem tolakodó. Nem csíp, nem mar, kellemesen habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Szuzka

2018. április 16.

Érzékeny vagyok a fluorra,ezért évekig fogporral mostam fogat.Egy ismerős ajánlotta,és már nem is tudom mással elképzelni a fogmosást!Szeretem az ízét,illatát,enyhe friss érzetem van utána.A család is rászokott..!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Chirory

2018. március 25.

Már több hónapja használom, elégedett vagyok vele. Kicsit zavar, hogy nem hagy olyan frissítő érzetet a szájban, viszont minden másban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

kecce2

2018. március 19.

"Véletlenül" vettem meg, de azóta is nagyon szeretem. Kellemes íze van - és a többi általam kipróbált fogkrém után - rendkívül sokáig friss leheletet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

kisenikoke

2018. február 27.

Itteni vélemények alapján vettem meg, mert szerettem volna valami újfajta fogkrémet kipróbálni.

Kellemes gyógynövényes íze van. Felüdülés a sok mentol után.

Biztosan újra fogom még vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Kellemes gyógynövényes íze van. Felüdülés a sok mentol után.

Biztosan újra fogom még vásárolni.

brbara

2018. február 12.

Nagyon szuper! Íze, állaga kellemes és gyorsan elmúlasztotta a fogínyvérzésünket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

DianaS

2018. február 2.

Szeretjük, általában ezt vesszük, állaga rendben van, tiszta és friss érzetet kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

pertlp

2017. december 18.

Vérző ínyre nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Vérző ínyre nagyon ajánlom.

nefele99

2017. december 7.

Nekem ez A FOGKRÉM. Nem fehérít, de nem fájnak a fogaim mióta használom és jól tisztít. Az íze is nagyon tetszik. Mindennapos használatra bevált! Nem fogok váltani, amíg ez elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Bubucim

2017. október 28.

Nekem nem volt vele problémám, ahogyan a fehérítős testvérkéjével sem. Megnyugtató, hogy természetes anyagokat tartalmaz. Nem csípte a szám, ahogyan sokan írjátok. Az ára elég sok, de akciósan teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.