Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 948 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Sztellaaaaa

2017. október 7.

nagyon jól tisztít és habzik, elégedett vagyok vele. Bár az elején a szürkés színe a pasztának nem volt túl bizalomgerjesztő, de kipróbáltam és nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

mandalam

2017. szeptember 10.

Nagyon tetszik, hogy a többi fogkrém fluoridtartalmának a töredékét tartalmazza. Az ajándék kis kiszerelés nagyon praktikus utazásokhoz. A színe és az íze tényleg kicsit fura és azt a piros pöttyöt kivenném az INCI-jéből, de összességében megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Nekem a mini változat van meg, a 10 mg-s. Nyaralásra szereztem be, viszont nem vált be túlzottan. Csípte a szám, a nyelvem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon szerettem ezt a fogkrémet de az árával nem vagyok elégedett...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon szerettem ezt a fogkrémet de az árával nem vagyok elégedett...

Bigflower

2017. augusztus 4.

Nagyon szeretjük ezt a fogkrémet. Sokféle fogkrémet, fogport kipróbáltunk, és emellett döntöttünk. Kimondottan fluormentes fogkrémet kerestünk családi használatra, de a természetes fluroid tartalma miatt végül is erre a termékre esett a választásunk. Jól habzik, és kis mennyiség is elég belőle egyszerre. Szeretem az állagát, kicsit sűrűbb, amikor a tubusból kinyomom, ami gazdaságos is. Korábban más fogkrémek gyorsabban fogytak, a reggeli kapkodásban gyakran nem figyeltem, mennyit nyomok ki a krémből. Az ínyem ritkábban vérzik, mióta ezt használom. Kellemes érzetet hagy fogmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Mirinda

2017. augusztus 3.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Az egyik legjobb fogkrém!!! Lehet furcsán hangzik, de az utóbbi években allergiás reakciókat váltott ki a menthol (erre a fogorvosom jött rá) (gyakorlatilag minden fogmosás után extra szájszárazság, és kicserepesedett ajkak). Tudom, hogy ebben is van menthol, de sokkal kisebb mértékben jelentkeznek a tünetek. A fogkrém íze sem zavaró, gyorsan meg lehet szokni. Friss érzet. A színe kicsit szürkés, vagy piszkos fehér, de ez sem zavaró. Én nem érzem erősnek sem. Szuper. Sokadikat veszem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 3.

A FOGKRÉM. Érzékeny fogaim vannak, ha hideget ha meleget iszok fájnak. Elkezdtem ezt a fogkrémet használni és néhány nap után ekmúlt mindez. Ha mást használok akkor szinte rögtön vissza jönnek ezek a fájdalmak. Nagyon szeretem és ajánlom is. Talán az íze kicsit erős, de hozzá lehet szokni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 3.

Mariliisa

2017. február 5.

Én kifejezetten imádom az ízét, a határozott mentolos ízű fogkrémeket sosem kedveltem igazán. Nem csíp, nem irritál. Amióta használom, úgy érzem, sokat javult a fogaim állapota, és az ínyem erősebb, szebb lett, a leheletem is tovább marad üde (sok mentolos fogkrémmel az volt a bajom, hogy csak elfedte a szájszagot, de nem szüntette meg, ennél a terméknél nem ezt tapasztaltam). Néhány éve már ez a bevált fogkrémem, néha kipróbáltam ugyan mást is, de egyik márka sem tudott a közelébe érni eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Melcsi922

2017. február 2.

Sokan írták hogy csíp/mar.Én szerencsére semmi ilyesmit nem tapasztaltam.Az ízével sem volt bajom,a színét meg megszoktam.Átlagos fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Csigavér

2017. január 23.

Érdekes a színe a fogkrémnek, de nem zavaró. Jól tisztít és segített a fogínyvérzés megszüntetésében. Az ára is jó. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.