Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 948 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 948 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

tittus

2016. január 15.

Ebből először a "Mint" változatot használtam, ami nagyon bejött. Ez sajnos kevésbé. Nem az állagával van bajom (bár egy kicsit fura), nekem ez túl erős volt. Érzékeny lett tőle az ínyem, egy idő után nem volt kellemes ezzel fogat mosni. Amúgy eléggé mentolos, és jól tisztít, illetve jól habzik is, de a fehérítős verzió sokkal jobban bejött, inkább azt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

pampamacska

2015. november 25.

rövid ideje ismerem, nem is kifejezetten kedvelem a natúr krémeket, de ez tetszik. nagyon kellemes igazi kellemesen hűsítő mentolos íze van és a hatása is hosszan tartó. natúr termékként kissé tartottam, hogy nem lesz elég hatásos, de meglepődtem milyen jól tisztít és miután kiöblítem még mindig érzem, tényleg nincs okom panaszra. a színe leginkább a szürke homokhoz hasonlít, de közel sem olyan kellemetlen maga a paszta, mint a paradontax [igen, hozzá kell és lehet szokni, de szerintem elsőre kissé taszító az a kellemetlen sós íz] :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

carolinett33

2015. szeptember 22.

szerintem a himalaya fogkrémek a legjobbak, nem olyan mentolos, hogy lemarja a számat így legalább mosom addig ameddig kell, a legtöbb fogkrémet nem bírom úgy csípnek, biztos, hogy nem is mosok miattuk elég alaposan fogat!! jó az állaga is valahogy más mint a többi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Musil

2015. szeptember 19.

Masszív fogínyvérzésre igazi gyógyír! Először kicsit ijesztő a hamuszürke színe, de frissítő, gyógynövényes íze van, valóban jól tisztít és kíméletes. Az eddigi legjobb fogkrém, amivel valaha találkoztam. Drága, de valahogy mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Zellerlevel

2015. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. Rendesen tisztítja a fogaimat, jó az íze, és szeretem, hogy természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Messy2214

2015. augusztus 27.

Én nagyon nem szerettem,nem is használtam el az egészet. A hatása nem volt rossz ,de iszonyatosan szárította az ajkaimat és szám szélét annyira,hogy sebes volt és fájt. Soha többet nem veszek ilyet az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Cicus01

2015. augusztus 21.

Nekem ez a kedvenc fogkrémem! Alaposan tisztít, friss leheletet biztosít és alig képződik fogkövem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

mintberry.crunch

2015. július 25.

Szerintem nagyon jó az íze, kifejezetten szeretem, hogy nem olyan "agresszív", és mégis tovább marad friss a leheletem mint egy átlagos fogkrémmel. Inkább paszta mint a szokásos fogkrém gél, az állaga elég híg, meg kell tanulni használni. Megnyugtatja az ínyt, és tényleg nagyon gyorsan megszünteti a vérzést! Nem lett több fogkövem, a szuvasodás megelőzése pedig nem igazán a fogkrémen múlik, hanem a szorgos fogselymezésen és a helyes fogmosási technikán. Szimpatikus, hogy természetes eredetű fluorid van benne. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

Kisangyal16

2015. július 25.

Nekem egyáltalán nem vált be, ahogy elkezdtem használni, visszatért a fogérzékenységem. Attól még lehet persze jó, csak nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 25.

sztinke

2015. július 16.

Én szeretem ezt a fogkrémet. Szépen tisztít, kellemes az íze, nem okoz irritációt és frissíti a leheletet. :) Szerencsére nincs különösebb problémám a fogaimmal, az ínyem sem gyulladt, a kismértékű érzékenységre pedig szájvizet használok, úgyhogy különösebb elvárásom nem volt ezzel a fogkrémmel szemben. És jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.