Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

szevin007

2015. július 15.

Szétmarta a szám körüli bőrt, soha többet nem fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Szétmarta a szám körüli bőrt, soha többet nem fogom használni!

Gina19

2015. június 23.

Sokat szenvedtem régebben az érzékeny ínyemmel - konkrétan minden egyes fogmosásnál vérzett, néha nagyon, néha kevésbé. Na, szinte hihetetlen, de amióta ezt használom, még minimális vérzés sincsen.. A tisztító hatása is jobb, mint bármelyik Colgate-nek vagy Signal-nak, és még fehérít is. Csak azt sajnálom, hogy a friss lehelet nem tart soká a fogmosás után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

CalMag

2015. június 9.

Szeretjük,évekkel ezelőtt váltottunk erre,eddig csak amerika weboldalakon láttam jobb fogkrémet.
Rendeltünk is,ha az épp nincs,akkor csak a Himalaya!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Rendeltünk is,ha az épp nincs,akkor csak a Himalaya!

AnnAsher

2015. június 3.

Ez volt az első Himalaya Herbals fogkrémem, amit kipróbáltam. Az első tubustól teljesen el voltam ájulva, a hatása és az íze is meggyőzött. A második tubus felénél azonban erzékenyebbé váltak a fogaim, úgyhogy váltottam a Sparkly White-ra, amitől egyből megszűnt az érzékenység. Pár héttel később kísérleti okokból újra használni kezdtem ezt a fogkrémet, és a fogaim újra érzékenyek lettek. Úgyhogy sajnos ez nem az én fogkrémem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Mandulisz

2015. május 30.

Ez a világ legjobb fogkrémje,amióta használom nem vérzik a fogínyem,mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

szivarvany80

2015. május 21.

A himalaya herbals-t, a himalaya whiteningt és a paradontax-szal párhavonta váltakozva használom, s a korábbi fogíny vérzés teljesen megszűnt. Ha már fluoridos, akkor inkább természetes verziója legyen, s ez mellette szól. Már a férjem is kipróbálta. A tapasztalatok azt mutatják a családban, hogy az ízét megszokni azért egy kis időbe telik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.

yanded

2015. május 16.

Eddig ez a fogkrém vált be a legjobban. Nem szárítja ki a számat, mint a a legtöbb fogkrém és még a kissé beteg, vérző ínyt is gyorsan helyrehozza. Az íze elsőre elég undorító, de hamar hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Zsanett01

2015. május 2.

Nagyon szuper!Ezt használom 2 hónapja,és nem vérzik az ínyem,fehérek a fogaim-teljesen elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Hedera

2015. április 27.

Családilag imádjuk! Egyedi íz, frissítő hatás, jó habzás, szuper tisztítás. Mintha a fogínyvérzést is csökkentené.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

nicolebunny

2015. április 23.

Gyakran vérzik a fogínyem a dohányzás miatt. Egy barátnőm ajánlotta nekem ezt a fogkrémet, viszont elsőre sokalltam az árát és nem vettem meg. Használtam más termékeket, mint pl. a paradontax ami ugye szintén fogínyvérzésre való, na de hát szinte a teli tubust dobtam a kukába, olyan undorító, sós íze volt :S Utána szántam el magam, hogy megvegyem a Himalayat. Nagyon jó akciót csíptem el a Rossmannban, a 100g+50g-os csomagot 545 Ft-ért vettem meg, már kb. 2 hónapja, és még megvan a nagy tubus fele! :) Mivel nagyon jól habzik, kevés is elég belőle.
Imádom, hogy fogmosás után, ahogy a nyelvemmel végigsimítom a fogaimat, nem érzek lepedéket! :) A nap folyamán elég sokáig friss marad a lehelet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.