Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tingli, az összetevőket feltöltötte: hujbd, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 948 Ft

Kizárólag természetes fluoridot tartalmaz. Flourid érzékenyek is használhatják. Antibakteriális hatású. Rendszeres használata segít megelőzni a fogínyvérzést, feszesíti a fogínyt. Használatával megelőzhető a kellemetlen szájszag. Válogatott gyógynövények felhasználásával, hosszú kutatás után fejlesztették ki. Természetes összetevők egyedülálló keveréke hosszantartó, teljes körű védelmet nyújt a fogínynek és a fogaknak. Az indiai nim növény és a gránátalma kivonata segít az egészséges fogíny megőrzésében.

Ár: 948 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

szivecske

2015. január 20.

Az volt a baj, hogy valamiért arra számítottam, hogy nem lesz ennyire erősen mentolos. Mivel nem vagyok oda a nagyon mentolos fogkrémekért, ezért számomra nem ez az igazi, a Sparkly White sokkal jobban bejön. Ennek viszont ami tetszik az a színe és az állaga :) Tudom fura, de bejön, hogy ilyen agyagos... Egyelőre 4 pontot azért megér, mert nagyon jól teszi a dolgát, a mentolt meg h annyira nem szeretem az egyéni szocprobléma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Annette

2015. január 13.

Nem olyan jó mint a fehérítős verziója.. Azt sem értem mi teszi ajurvédikussá. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, de ez is ugyanolyan erősen mentolos mint bármelyik másik és semmilyen pozitív hatását nem érzem. Visszatérek a sparkly whitehoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Bogex

2015. január 7.

Az ízét pár nap alatt meg lehet szokni, valamit valamiért. Gyakran visszatérek hozzá, mert jók az összetevői, nekem egyedül a szájszagot nem szünteti meg teljes mértékben, de amúgy kiváló kis fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 7.

szonia

2014. november 26.

Többen említettétek előttem az agyagos színt, amit én kb. az egyetlen 'hátránynak' látok ennél a fogkrémnél. Nekem - úgy gondolom a közel négy évig húzódó fogszabályozás mellékhatásaként - elég gyakran volt ínygyulladásom, mondjuk kb. kéthetente egyszer és nagyon rövid használat után, ezzel a fogkrémmel teljesen megszűnt a probléma, amire eredetileg is szántam, úgyhogy részemről ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

fugebefott

2014. november 23.

Némi nyitottság szükséges az agyagos szín és a szokatlan íz miatt, de én nagyon megszerettem, mostanában sokszor látom ajándék kisebb fogkrémes csomagban és úgy az ára is teljesen oké. (Főleg, hogy a még drágább Paradontaxról álltam át erre.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

sunbazsi

2014. október 13.

A színe valóban egy kicsit bizarr, de az íze nekem bejött.( Eddig csak a Paradontax volt az, aminek az ízétől kiborultam). A fogínyvérzésemet pedig elmulasztotta...mármint ez a fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Fura az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Fura az íze.

toteme3

2014. szeptember 14.

Nekem teljesen bevált, mindig újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Nekem teljesen bevált, mindig újravásárolom.

monique001

2014. szeptember 6.

A bronopol miatt csak 4 csillag, egyébként teljesen jó. Ezt az összetevőt ki kellene venni belőle, és akkor nem is vennék mást. Szokatlan a színe és az illata, de az egyáltalán nem érdekes, mivel a hatása tetszik, és az íze sem kellemetlen. Egyéni ízlés kérdése, nekem tetszik.
Fogínyvérzés az első használatra rögtön csillapodik. Pár hét múlva meglátjuk elmúlik-e teljesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 6.

littlelady

2014. szeptember 4.

Vagy ezt, vagy a Sparkly White-ot vesszük(abban még fluorid sincs!) és nagyon jó mindkettő. Nekem külön tetszik, hogy agyagos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Tüskéssárgafa kivonata. A CosIng szerint a kozmetikumokban a gyümölcs és a kéreg kivonatát is használják, mindegyik bőrkondícionáló, a levél kivonata maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). Ajuvédikus gyógynövény. A Himalaya Herbals honlapja szerint a gyógynövény a fogfájás enyhítésére használható.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.