Himalaya Herbals

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 279 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: pamyte, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 279 Ft

Életet ad a bőrnek. A tejkrém természetes bőrápoló, mely hidratálja és nyugtatja a bőrt, a méz kiváló tisztító és bőrpuhító hatással bír.

Ár: 279 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Odil

2020. január 30.

Az egyik kedvenc random felkapós, drogériás szappanom.
Olyan illata van, mint a Lush Honey, I washed the kids-ének, sziporkázóan, akácosan, krémesen mézes, azonnal feldob.
Tudni olyat tud, mint eddig minden növényi/ natúrszappan, amivel dolgom volt:
Nem szárít, kicsit segít levinni / megelőzni a gyulladásokat és nem okoz problémát.
Nem hozott új megváltást, de az állagával, krémes habjával és az illatával együtt mégis egy kis hétköznapi csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Az egyik kedvenc random felkapós, drogériás szappanom.
Tudni olyat tud, mint eddig minden növényi/ natúrszappan, amivel dolgom volt:

nagyerika28

2019. március 21.

Hosszú évek után, most térek vissza a szappanos fürdéshez. Nem sok remény fűztem hozzá, de akciós volt, gondoltam kézmosáshoz jó lesz, ha testre nem válik be. Nagyon bevált!!! Van még pár flakon tusfürdőm, azokat elhasználom, aztán csak szappan. Ami rögtön feltűnt, hogy nem viszket a bőröm. Tusfürdőktől vakaróztam, mint aki bolhás. Illata szerintem olyan, mint az akácfa virág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Nefertiti

2013. május 3.

UP: es azert volt 1+1 akcio mert hamarosan lejar, persze ugy volt osszeragasztva h az sem latszott :\

Amugy illata kellemes kremes-mezes (nyarara nem epp a legjobb), a formaja nagyon jol beleilleszkedik a tenyerbe es nagyon jol hidratal!

Sajnos ugy ragasztottak ra a dobozra a forditast h pont az INCIre tettek :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Sajnos ugy ragasztottak ra a dobozra a forditast h pont az INCIre tettek :\

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Emulgeálószerek: Sodium Palm Kernelate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Az Ázsiában honos Millettia Pinnata fa magjának zsírsavakban gazdag, antibakteriális hatású olaja. Az ayurvedikus gyógyászat egyik alapanyaga, bőrbetegségek kezelésére használták a neem olajhoz hasonlóan. Újabb kozmetikai felhasználását fényvédő összetevőként elsősorban az olajban található két hatóanyagnak, a pongamolnak és a karanjinnak köszönheti, amelyek természetes UVA és UVB fényszűrőkként működnek. A pongamol kémiailag hasonlít az avobenzone-hoz.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek