Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

E különlegesen gyengéd formula kifejezetten az érzékeny szemkörnyéki területre lett kifejlesztve. Maradéktalanul eltávolítja a szemfestéket és a vízálló szempillaspirált is. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

A Pandanus pálma kivonata lágyan tisztítja a szemkörnyéki területet. Az uborkának bőrkondicionáló hatása van, frissíti és hűsíti a szemeket.

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
katonabianka

2019. április 9.

Nem értem, hogyan lehet forgalomban. Első használat után egyből begyulladt tőle a szemem, elajándékozni se mertem, nemhogy eladni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Rosas

2018. augusztus 14.

:( :(
Imádom a Himalaya termékeket! Eddig még sose csalódtam bennük, sőt, a 100% megbízható márkának tartottam. Eszembe se jutott megnézni itt a véleményeket, olyan biztos voltam a dolgomban. Egyébként a szokásos kétfázisú sminklemosómért mentem, amikor megakadt rajta a szemem és nem tudtam ellenállni. Úgyis néha arra gondoltam, amiből csak tudok, Himalaya-t veszek...Sajnos, ha elolvasom előre a véleményeket, szerintem akkor is megveszem, annyira elfogult voltam. Úgyhogy mérhetetlenül csalódott vagyok. Ez a lemosó szó szerint kidobott pénz. (Ráadásul amit eredetileg akartam venni, sokkal olcsóbb..)
Esély sincs rá, hogy elhasználjam. Ennyire még nem marta a szememet sminlemosó, és elvileg ez gyengéd...
Nagyon elszomorít... Még mindig nem tudom felfogni, hogy ki mertek dobni egy ennyire pocsék terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

:( :(

kardamom77

2018. augusztus 3.

Ez a termék minősíthetetlen, de azért megpróbálom körülírni a leírhatatlant.....Csíp, szemet, bőrt irritál, valamint nem szedi le a szempillaspirált (Tényleg SEMENNYIRE SE.) Csak maszatol. Vajh' mivégre jött létre e rettenetes formula?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Wilfur

2018. július 30.

Elég sokáig használtam, majd elkezdte irritáni a szemhéjamat, kipirosodott tőle, azóta nem használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Dius89

2018. május 6.

Ajándékba kaptam, a vélemények alapján alig mertem kipróbálni. Valóban az első használatok során nagyon csípet, kipirult a szemem körül, miközben a szempillaspirállal alig tudott megküzdeni. Az utóbbi még mindig igaz, néhány pillám már odaveszett a munkába, viszont már nem irritál, de ha a szemembe kerül, még mindig nagyon csíp. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

lilladarai

2018. április 28.

Hihetetlen és felháborító, hogy képesek ezt a terméket érzékeny szemre árulni. Borzasztóan csípi, marja a szemet, rettenetes!!! Ha lehetne, -1 csillagot kapna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

fitgreta

2018. március 11.

Sajnos nem találtam meg a terméket itt mielőtt megvettem. Nagy hiba volt! Erre a 'Gentle' helyett azt kéne írni hogy 'Irritative'. Nagyjából soha semmire nem érzékeny a bőröm, nem csípi semmi, nem érzékeny (AHA, BHA, bőrradír, bármi, mindent remekül tolerál és mégcsak nem is szárad). DE EZ! SZÖRNYŰ! Csíp, mintha domestossal mosnám le a szemem. De legalább a festéket leszedte... Nem értem hogy kerülhet ilyen a polcra. Ezt nem tesztelték??

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

szamocapetra

2018. február 19.

A lemosó azt írja gentle eye makeup remover. Szerintem ez csak simán gentle eye remover, de kinek mi... Gondoltam mivel növényi alapú biztos jó lesz, de mikor kipróbáltam azt hittem tönkretesz. A szempillaspirálom viszont lemosta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Anna0823

2018. január 27.

Ma vettem a Rossmannban ezt a terméket. Sajnos nem olvastam el előtte az itteni véleményeket... Az még egy dolog, hogy a vízálló szempillaspirált egyáltalán nem tudja jobban eltávolítani, mint egy micellás víz, de iszonyúan csípte a szemhéjamat és a szem alatti bőrt. Ilyet még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

oviki

2017. augusztus 30.

Sajnos nem vált be. Egyáltalán nem távolítja el a vízálló szempillaspirált. Csak maszatolja, úgy kell dörzsölni, hogy valami lejöjjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.