Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Hialuronsav tartalmú, olajmentes ragyogást biztosító hidratáló. Könnyen beszívódó, gél-textúrájú mattító krém, mely olajmentes ragyogást biztosít a bőrnek. A fügekaktusz poliszacharid tartalmának köszönhetően gyengéden hidratál. A téli dinnye antioxidáns, segít megőrizni a bőröd egészségét, védi és fiatalítja a bőrt. Vékony gél, mely gyengéden táplál, mattító hatást eredményez és smink alá is használható.

• Hialuron- & AHA-savval
  • Nem tartalmaz alkoholt és parabéneket
  • 100% növényi aktív hatóanyaggal

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: iblondeb
Állapot: Bontatlan csomagolásban., Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvételt favorizálom, de más megoldás is lehetséges.

Zafado

2020. november 17.

Számomra tökéletes. Egy olyan krémet kerestem, amely reggel felkenve azonnal beszívódik, semmilyen érzetet nem hagy maga után, napközben nem fénylik tőle a bőröm. Erre az egészre azért volt szükségem, hogy a hideg időben ne húzódjon a bőröm, ehhez épp csak egy leheletnyi hidratálás elég. Az én céljaimnak tökéletesen megfelel, nagyon könnyed krém, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

dalmycha

2020. szeptember 22.

Karácsonyi csomagban volt ez a termék, nagyon megszerettem, nagyon kellemes érzés volt az arcbőrömnek használat után, viszont nem találom boltokban ezt a konkrét terméket, csak a társait. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

zsofi017

2020. szeptember 14.

Teljesen elégedett vagyok vele. Szépen hidratál, mégsem diszkógömb az arcom, úgy érzem, beváltja azt, amit ígér. Nagyon kellemes érzés használni is, az illata is rendben van. :) A zselés állaga miatt kifejezetten könnyed. Sok benne a szilikon, mégis olyan "hidratáltan puha" lett az arcom. (érzetre) :D de eddig 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

masni987

2020. június 15.

Az első olyan arckrém, amitől kifejezetten simább, egyenletesebb, hidratáltabb lett az alapvetően száraz arcbőröm. Kifejezetten hatékony és látható hatása van a hialuronsavnak köszönhetően.Viszont 4 csillag mivel az illata viszonylag erős, de jó és a gél állaga sem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

szalkaiviviii

2020. június 10.

Nagyon kevés krémet tűr el az arcom, de a gél állagnak köszönhetően ez teljes mértékben bevált nekem! Most fog majd elfogyni, de mivel korábban vettem egy másik hidratálót nappalra, ezért utána az lesz soron, de ha a kettő közül ez fog beválni, akkor mindenképpen újra fogom venni. Az illata számomra nem erős egyáltalán, az állaga pedig pont jó. Kissé ragacsos, de úgy gondolom ez egy gél állagú terméknél teljesen normális, ha nem piszkálom állandóan, akkor 1-2 percen belül szépen fel is szívja, és kipihentnek tűnő, rugalmas lesz a bőröm tőle. Csak azért nem 5 csillag, mert csodát nem tesz. Ami a dolga, azt hozza is, kellemes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Nolee

2020. április 11.

Érzékeny bőröm van, így már több tégely arckrémet ajándékoztam tovább egyetlen használat után, mert kipattogtam tőlük. Ezzel az arckrémmel egy hétig bírtam, az első használatnál egy picit égetett, de utána már nem tapasztaltam semmi ilyet. Annak ellenére, hogy a lista vége felé van a parfüm, mégis nagyon erős illata van. Zsíros-kombinált bőrre egyébként pont elég lenne a hidratáló ereje, de így rajta is tovább kell majd adnom, kár ezért a jó kis krémért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

boglarka223

2020. április 4.

Nappal és éjszaka is ezt használom, bár éjszaka más krémekkel felváltva, mert nekem ez kevés lenne. Kellemes, hűsítő érzése van. Az illata isteni finom. Kifejezetten szeretem a gél termékeket, így az állaga nálam teli találat. Szépen hidratál, simít, de egy száraz bőrre ez kevés magában. Ettől függetlenül ajánlani tudom csak, mert azt nyújtja, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Reeku

2020. január 24.

Ez az egyetlen arckrém amitől nem pattog ki a bőröm. Próbáltam már mindenféle kencét (hidratáló, olajos, nem olajos, nappali és éjszakai, virág vizes zselé, stb), de mindegyik irritációt okozott vagy furán viselkedett a bőrömön.
Egyszóval ez a gél számomra tökéletes. Ár-érték arányban minden pénzt megér, de ha rendelem akkor még baráti áron hozzá is juthatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

Hene

2019. június 9.

Nekem is nagyon, bevallt! Iszonyu zsiros a borom plane most nyaron, de ez a gel szepen mattit es husiti is a boromet, nyarra azt hiszem tokeletes lesz!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Könnyű, jó illatú. Nagyon gyorsan beszívódik és finom puha lesz a bőröd utána.

Egy picit fura ragadós érzete marad a bőrömnek használata után közvetlenül, de ez elmúlik. Alapozót fel lehet rá vinni.
Viszont, amennyire gyorsan beszívódik és könnyű, annyira nem is hidratál. A zsíros/kombinált bőröm miatt keresem a könnyű arckrémeket.
Mattítani nem mattít az biztos, hidratálás szempontból sem vagyok meggyőzve, de azt azért nem mondom, hogy egyáltalán nem hidratál; csak szimplán kevés (nekem).

Kell mellé mindenképpen egy testesebb esti krém, ezt pedig nappali krémként (főleg nyárra) javasolnám. Kevésbé problémás bőrrel megáldott emberkéknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Könnyű, jó illatú. Nagyon gyorsan beszívódik és finom puha lesz a bőröd utána.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0