Himalaya Herbals

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilluc, Módosítva: 2018. október 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

A Himalaya mandarinos pórusösszehúzó arclemosó gél növényi aktív hatóanyagokkal segít összehúzni a pórusokat és mattítja a bőrt. Mindennapos használatra javasolt. A csodamogyoró és a triphala összehúzó hatása segít a pórusösszehúzásban. A mandarinhéj tonizálja, frissíti, mattítja a bőrt.

Parabén-, SLS/SLES- és ftalátmentes.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: több mint a fele megvan, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Racka

2019. október 29.

Nem tisztít rendesen vagy nem veszem észre, mert fura filmréteget képez az arcomon. Pórusösszehúzó hatását nem tapasztaltam, viszont egy órán belül fénylik, majd tocsog az arcom úgy, hogy egyébként nem szokott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

TKataa

2019. július 19.

Teljesen átlagos lemosó. Relatív jól eltávolítja a szennyeződéseket, de semmi hatása nincs hosszútávon. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

lyndis

2019. március 12.

Átlagos arclemosó, sokat nem szabad tőle várni. Kíváncsi voltam a pórusösszehúzó hatás miatt, de én semmi változást nem vettem észre. Nem fogom újravenni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

csemezb

2019. március 6.

Már nem először használtam, nagyon megszerettem, tényleg tisztának érzem az arcom tőle, a pórusösszehúzó hatásáról nem tudok sokat mondani, de nagyon megszerettem, utána egy jó kis arckrém, és nagyon jó lesz tőle a bőröm :) kap tőlem 5 csillagot.

UPDATE: Sajnos nem vált be, nagyon nagyon nagyon durván szárítja a bőrömet, és csúnya piros lesz tőle, a használatát követő napokban pedig nem győzök hidratálót kenni a fejemre, hogy ne legyen csúnya. Nagyon sajnálom, pedig tényleg annyira szerettem! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

szeliger

2019. február 22.

Egy őszi DM dobozban jutottam hozzá, azóta pakolgattam, a ráírt szöveg szerint nem az én száraz bőrömnek való, télen nem mertem hozzányúlni. Ahogy az idő megenyhült egy kicsit, csak győzött a kíváncsiság. Két-három naponta használom csak reggelente, félek egyelőre mindennap bevetni, de eddig nemigen lehet rá rossz szavam. Az illata friss, üdítő, a nedves bőrön a gélszerű anyag jól eloszlatható, teríthető. Vízzel könnyen leöblíthető, a használata után a bőröm tiszta érzetű, felfrissült, a tükörben látott képpel is elégedett vagyok. Egyéként is mindig használok a reggeli arctisztítást követően valamilyen tartalmas szérumot, úgyhogy nem tapasztaltam semmilyen szárító hatását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

miele

2019. február 13.

Tisztít és az illata is jó. A pórusokkal nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Tisztít és az illata is jó. A pórusokkal nem csinál semmit.

Banszky

2019. február 1.

Kellemes illatú,állagú arclemosó. Nem szárítja az amúgy is száraz bőrömet viszont a pórusösszehúzó hatását nem tapasztaltam. Tisztít,nem szárít de ennyi. Szimpla arclemosó amit mindegyiknek tudnia kéne. .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Vyvcsyke

2019. január 16.

Illatát tekintve nagyon jó, de sajnos nekem nagyon szárítja a bőröm. El fogom használni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Redlips

2018. december 23.

Nem szerettem meg. A neem arclemosóhoz képest ez csalódás. Túl sok illatanyag van benne és szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Ophelia

2018. december 22.

Jobban szeretem az intenzívebben habzó arclemosókat, de végül ezzel is megbarátkoztam. A bőröm szereti, egy ideje nem is lett új pattanás az arcomon, frissnek érzem a bőrömet miután használtam, nekem az illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.