Himalaya Herbals

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 28.

Kiszerelés:   56 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

A Himalaya nyugtató és védő baba törlőkendő kifejezetten úgy lett kifejlesztve, hogy hatékonyan hidratálja a baba érzékeny bőrét és segítsen a pelenkakiütés elleni védelemben. Az aloe vera természetes bőrpuhító és segít a kiütések enyhítésében, míg a levendula nyugtatja a bőrt.

Parabén-, szappan- és alkoholmentes. Gyengédsége bababőrre tesztelve.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

EvandEra

2020. július 1.

Kedvenc! Smink letörlésére használom, és ha a számra is kerül nincs az a keserű, pocsék íze. Kellemesen felfrissít, bár eléggé szárító egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

csaktom

2020. május 18.

mint babatörlő nullát adnék neki, még akkor is, ha a pelenkakiütéssel van indokolva benne a fertőtlenítőszer, mert a klórhexidin nem babák bőrére való

ellenben én már a járvány elején eldöntöttem, h nem fogom szétcseszni a kezem tömény alkohollal, mert ha kisebesedik az állandó szárítástól, több a kár, mint a haszon. szóval ezzel kézfertőtlenítek, alkoholmentesen, hidratálva, gyönyörű levendulaillattal, olyan a kezem, mint a babapopsi. a másik előnye az alkoholos borzalmakkal szemben, h az alkohol elpárolog, és egy löketszerű egyszeri fertőtlenítés után már nem véd a továbbiakban, míg ez a fertőtlenítő visszamarad a kézen és egészen addig véd, amíg le nem kopik, v le nem mossuk

mivel erre nincs ráírva jó nagy betűkkel h FERTŐTLENÍTŐ, ki is maradt a felvásárlási hullámokból, remélem a jövőben is megtartja ezt a jó szokását

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 18.

zdoreebaba

2019. december 21.

Imádom! Épp a napokban fogyott el. Én még ilyen jó törlőkendővel nem találkoztam. Menstruáció után használtam legtöbbször. Nagyon kellemesen felfrissített. Nem szárított ki, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, nyugtatta, puhította bőrömet. A törlőkendő megfelelő nagyságú és jól átitatott. A levendula isteni illata érződik benne, amit én személy szerint ebben a termékben imádok. Nagy kiszerelés, így még mindennapi használat mellett is sokáig elég volt (nagyjából 2-3 hónapig). Remélem még találok ilyet a drogériák polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

dindori

2019. március 15.

Én sminktörlő kendőként használom. Szeretem, elég nagyok és nedvesek a kendők, de számomra erre a célra nem tökéletes, mert a szempillaspirál leszedéséhez nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

clevergirl

2018. október 8.

Nagyon finom az illata. Nem mű, pont annyira teszi a dolgát, amennyire kell. Ahogy látom a baba bőrére is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Mancsoska

2018. szeptember 21.

Sminklemosásra használom vagy sminkelés közben ebbe törlöm az alapozós kezemet, hogy utána ne fogjak vele mindent össze. Nagyon kellemes illata van, pont elég nedves és a kendők mérete is tökéletes. Érzékeny bőröm van, ezért választottam babatörlőkendőt sima sminktörlő helyett. Nem dörzsöl, nagyon puha és gyengéd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

wildrose

2018. június 13.

Csodás, enyhe illatú, jó méretű nedves törlőkendő, elég nedves, szuper puha és jó minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>