Himalaya Herbals

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű.

A teafaolaj és az egyéb hatékony és természetges korpásodásgátló összetevők különleges keverékének köszönhetően egyedülálló korpásodás elleni samponunk hatékonyan szünteti meg a korpásodás kiváltó okait, miközben gyengéd a hajhoz és a fejbőrhöz. Rendszeres használatával láthatóan csökken a hajtöredezés, a viszketés, a hajhullás és megelőzhető a korpa visszatérése. Különlegesen kifejlesztett tisztítóanyaga a lelapuló és zsíros hajat élettel telivé, dússá és bársonyossá varázsolja. A teafaolajnak természetes korpásodásgátló hatása, a szent bazsalikomnak hatékony korpa elleni és mikrobaellenes hatása van, míg a szappandiótól a haj dússá és bársonyossá válik.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Marina89

2020. október 12.

Megvettem, elhasználtam, de nem segített se a korpás fejbőrömön, se a zsíros hajamon, így nem vásárolom újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

CsKataa

2018. június 11.

Évekig kínlódtam a korpásodással, nem találtam olyan sampont amitől ne viszketett volna a fejbőröm, vagy megszüntette volna a korpásodást. Mostmár több hajmosáson vagyunk túl, az egész család ezt használja, páromnak is megszüntette a fejbőr irritációt, neki sem viszket már bőre. Mindannyian nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Anna1011

2018. február 7.

Imádom. Nem hiszem el, hogy ilyen sok embernek nem használt, annyira jó sampon... Az illatát is nagyon szeretem, és sokáig is tart.
Egy olyan sampon után tértem vissza hozzá, ami rövid idő után nagyon irritálta a fejbőröm, kínzón viszkettem tőle. Pár hét alatt rendbe tett, hetente mosok hajat, de az utolsó nap is olyan, mintha előtte mostam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

crazy724

2017. november 26.

Mivel korpásodásra és irritációra hajlamos a fejbőröm, úgy gondoltam, a növényi összetevők miatt szuper lesz ez a sampon. Az illat kicsit fura, de mivel nem túl intenziv engem ne zavar különösebben. Szépen felhabositható, jól tisztit, es nem zsirosit. Úgy vettem észre, hogy kitolta a két hajmosás közti időszakot. Több, mint a háromnegyedét elhasználtam már, az utolsó pár hajmosás alkalmával azt vettem észre, hogy már nem segit a korpásodáson, nem tisztitja úgy le a fejbőröm, mint amikor elkezdtem használni. Nem rossz termék, de hosszú távon számomra nem hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Kicsiviki

2016. december 24.

Még csak egyszer használtam, amiatt vettem, mert az amúgy is gyorsan zsírosodú hajam így a sapkás időszakban még korpásodni is kezdett. Impulzus vásárlás volt, megláttam és megvettem. Elsőre nem tetszett, mert a mostanában frissen mosva kellemes tapintású hajam mosás után is szörnyű állagú volt, kemény volt a tapintása, és kicsit oroszlánossá vált. Ennek ellenére a lakótásram megdícsérte a hajam, kérdezte most mostam-e, és, hogy szerinte most dúsabbnak tűnik a hajam. A hajam nem zsírosodott hamarabb be, mint szokott. Úgy döntöttem még adok neki eséjt, 1 mosás után nem akarom eldönteni a sorsát. Majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Littletreats

2016. augusztus 23.

Eredetileg a normál hajra való változatot használtam, amivel nagyon megvoltam elégedve. Aztán a boltban az épp nem volt, szóval gondoltam amúgy is zsíros hajam van, adok neki egy esélyt. Hát nem kellett volna... Az szaga fullasztó és megmarad a hajon, amit nem értettem, hiszen a másik száradás után teljesen szagtalan volt. Két napig bírtam ki hajmosás nélkül, pedig alapvetően hármat szoktam. A hajam kócos lett, és rendezetlen, pillanatok alatt zsírosodott, a fejemhez lapult. Soha senkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Rony

2015. január 22.

Ajj-jajj. Én annyira akartam szeretni. DE hát ez valami szörnyű. Egyrészt büdös. Nem nagyon szokott érdekelni az illat, de ez számomra már elviselhetetlen.
Sajnos sem a korpásodáson, sem pedig a zsírosodáson nem segít.
Nem habzik fel rendesen. Soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Sajnos sem a korpásodáson, sem pedig a zsírosodáson nem segít.
Nem habzik fel rendesen. Soha többet nem veszem meg.

pampamacska

2015. január 8.

Nagy boldogan megvettem tőlük az első termékem, meg hogy biosampon, meg korpásodás és zsírosodás elleni is és milyen szipi-szupi lesz. Erre a felvételi vizsgám előtti napon ezzel mostam hajat és botrányos volt. Mivel előtte minden samponom átlagos teljesítményt nyújtott ezért nem feltételeztem, hogy baj lesz a kis drágával. Fél nap után olyan lelapult és zsíros volt a hajam, mint ahogy csak egy hét fesztiválozás után illene. Emlékszem annó emiatt csalódtam a márkában és a biotermékekben is :( Azért a két pont jár neki, mert kb 12 órán keresztül elfogadható hajam volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Edu

2015. január 3.

Sajnos nekem sem vált be. :( Pedig szeretem a Himalaya termékeket (kézkrém, fogkrém, bőrradír), ezért is fűztem hozzá nagy reményeket. Nincs sok korpám, viszont attól a kevéstől viszket a fejbőröm, mellé még viszonylag gyorsan is zsírosodik a hajam. Hajmosás után egyből viszketett a fejem, a látható korpám sem tűnt el. Ráadásul nekem eléggé gubancolódott tőle a hajam, alig bírtam kifésülni hajmosás után. A zsírosodáson sem segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

lettart

2014. július 3.

Gyerekkorom óta problémás a fejbőröm. Alapvetően mindenem strapabíró, de a fejbőröm valami katasztrófa..., sose találtam megfelelő ötvözésű bojtorján teafaolaj csalán készítményeket, míg egyszer le nem árazták a Himalaya sampont. Nem korpásodom, 3 napig egész szép a hajam (bár a harmadik nap már minimum copf!), ami a napi hajmosásomhoz képest rekord, főleg hogy ki tudom tolni 5 napra is a hajmosás idejét :), tehát nuku természetellenesen gyorsan zsírosodás, lelapul nem lapul, hullámosodik egyenes marad, nem nagyon ettől függ. A teafaolaj mindigis a legjobb barátom volt, marad is így..., csak egy szomorít el.
MINDENHOL KIÁRUSÍTJÁK.., SZÓVAL SEJTEM KERESZTET VETHETÜNK A MI KIS DRÁGÁNKNAK.., de hátha valami jobb jön ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tartósítószer és antimikrobiális hatású összetevő. Az összetevő magas hatékonyságú helyi hatású gombaölő szer, mely különösen a fejbőr korpásodásáért is felelős Malassezia nevű gomba ellen bizonyult hatásosnak  - ezt in vitro és in vivo tesztekkel is alátámasztottákAz összetevővel leggyakrabban a különféle korpásodás elleni szerekben találkozhatunk.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.