Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Ancsay, az összetevőket feltöltötte: agi.kovacs123, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bnemrita

2014. augusztus 4.

Kaptam anyukámtól. Igazat adok Blueberry-nek, mélytisztítást nem kell várni tőle, de leszedte a sminket (én a szemem környékére sem mertem a vattapamaccsal menni, arra mást használtam), pontosabban az alapozót, meg a kőpúdert és kellemesen felfrissítette a bőrömet, tonizált. Alkoholmentes, szerintem olyan középkategóriás termék. Nem venném meg, de ajándékként elhasználom. Újravétel: szó sincs róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

k.boglarka

2012. július 4.

Az illata borzalmas volt és a kellő hatást sem érte el...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Az illata borzalmas volt és a kellő hatást sem érte el...

Blueberry

2012. március 5.

Mélytisztítást nem kell tőle várni, de egy vattapamaccsal sikerült eltávolítani a maradék sminket, koszt. Jó illata van és nincs benne alkohol, szóval akit nem érdekelnek az összetevők, az nyugodtan megveheti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Ajurvédikus gyógynövény, melynek a Himalaya herbals honlapja szerint gyulladáscsökkentő és baktériumellenes hatása van. Kenőcsökben viszkető bőrkiütések gyógyítására is használt.