Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: makky, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Frissítő mentát és indiai kaprot tartalmaz, melyek segítenek megelőzni a kellemetlen szájszagot, biztosítva a tartósan friss leheletet.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Lori1991

2019. április 28.

A márka minden fogkrémével elégedett vagyok, azért ehhez írok véleményt, mert a többiből hiányzott ez a mentolos íz, így ennél állapodtam meg. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Raspberrycheesecake

2019. február 15.

Két fogkrémet próbáltam a márkától, amikkel nagyon megvoltam elégedve, és az itteni jó véleményeket olvasva gondoltam ezt is kipróbálom. Hááát....lehet valami gyártási hiba v. selejteset vettem, de az enyémnek semmi mentolos íze nincs, tömény Orbit gyerek rágó, amit már gyerekként is utáltam. Napi 2x 5percig ezt még el tudnám viselni, ha rendesen tisztítana, de fogmosás után a fogaim felszíne érdes, semmi friss lehelet. Mintha fogmosás helyett bekaptam volna egy gyerek rágót. Emiatt kuka. Egyetlen előnye, hogy kis mennyiség is nagyon habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Amadea

2019. január 20.

A Sparkly White mellé felzárkózott kedvenc fogkrémnek. Frissítő érzést ad, szépen tisztít, jól habzik, de nem marja és nem szárítja a számat. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Sziszikee58

2018. november 3.

Nagyon jó fogkrém (ez is), szépen tisztít, és az összetevői is nagyon tetszenek. Egyetlen egy bajom van vele: reggelre valahogy rossz érzetem van a számban tőle. Ez másik fogkrémektől sosem szokott lenni. Ettől függetlenül viszont simán újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

debr89

2018. július 25.

Nekem ez a legnagyobb kedvencem, a többi himalaya fogkrém sem rossz, de új érzem, hogy ettől a legfrissebb a lehetem. Jól tisztít, szép INCI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

donett0629

2018. május 29.

Nagyon klassz fogkém, jól tisztít, megfelelően habzik, friss leheletet biztosít és az ínyvérzésem is megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

ecsi85

2017. október 29.

Már több, mint egy éve csak Himalaya Herbals fogkrémeket használok egy DM-ben kapott termékmintának köszönhetően. Mindegyiket imádom, de talán ez lett a kedvenc! Jól habzik és friss lesz a leheletem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Alverya

2017. június 29.

Nagyon szeretem. Jól tisztít, megfelelően habzik, friss leheletet biztosít, és megszűnt az ínyvérzésem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

dorinan

2017. június 9.

Nagyon bevált, jól tisztítja a fogaim kellemes tisztasagérzetet kapok utána, szályvízzel kombinálva tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

natasa

2017. június 4.

Habzik rendesen, tisztít is. Az utóíze sem rossz, friss leheletet biztosít. De nekem érzékenyebbé váltak a fogaim használata során. Kár, mert egyébként nem rossz fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Kardamom. Fűszernövény. A kozmetikumokban a kardamom magjának kivonatát és olaját használják, melyek  a CosIng szerint tonizáló és illatanyagok.