Himalaya Herbals

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 279 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: savanyúcukor, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 279 Ft

Az antibakteriális hatású nim és kurkuma védi a bőrt. A citrom hatékony az elhalt hámsejtek eltávolításában és kellemes frissességet ad a szappan használatakor. Gyengéden tisztít, hogy bőröd puha és selymes maradjon. Kiváló védelmet biztosít a környezeti hatásokkal szemben. Finom, friss illatú. Férfiaknak is kiváló választás.

Ár: 279 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
SzaboKarina

2019. október 15.

Nem is tudom, mennyire használ, mert egyszerűen annyira mosogatószer illata van, hogy inkább hagytam is a csudába. Olyan volt, mintha citromos járral mosnék arcot😫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Solange

2019. május 30.

Nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Nagyon szárít.

Magdusos

2019. május 15.

Az illata citrusos, kicsit tolakodó, de hamar meg lehet szokni. Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, sokáig megmaradó tisztaságérzetet okoz, azonban kicsit szárít, testápolót mindenképp muszáj utána használjak. Akcióban vettem 89 Ft-ért, így ár-érték arányban számomra nagyon megéri, teljes árat nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

nagyerika28

2019. április 20.

Eredetileg fürdeni vettem, de mikor kibontottam, az illata miatt kézmosó szappan lett. Szerintem igazi citromos wc illatosító szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

horiniki

2019. április 9.

Szépen tisztít, puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Szépen tisztít, puha lesz tőle a bőr.

Brigittamariar4

2019. február 12.

Nagyon szeretem az illatát, friss és üde. Arcra 1-2x próbáltam használni de túlságosan szárítja, mondjuk az összetevőket tekintve nem is erre való. Kézre, testre jobb, de csakis olyanoknak akiknek nem érzékeny a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

blackrose

2018. december 5.

2018.11.15:
Szettben kaptam a többi társával együtt. Mivel annyi jót olvastam róla itt,gondoltam adok neki egy esèlyt ès kipróbálom. Az illata erősen citromos,először engem is wc illatosítóra emlèkeztetett de megszoktam, ès már nem zavar. Azt kell mondjam nagyobb tisztaságèrzès fogott el tőle mint az arclemosómtól. De mivel szappan ezèrt arcra nem merem gyakran használni. De hetente kètszer simán belefèr. A bőrkèpem szebb utána,ès remèlem a mitesszereken is segíteni fog.

2018.12.05: a bőrkèpem az elejèn szebb volt tőle, de elèg csúnyán kiszárította az amúgy nem igazán szárazságra hajlamos bőrömet,úgyhogy már nem merem arcra használni. Mindenesetre kárba nem megy, de az arcomat inkább kímèlem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

2018.11.15:

CrazyKid

2018. július 13.

Én csak simán testre használom, aktuális szappan, egy régebbi Palmolive-re emlékeztet. Nem tudtam, hogy tesztelnek állatokon, valószínűleg nem veszem újra emiatt. Testre kellemes így nyáron, frissít, jó illatú, nem olvad szét, szappan lévén viszont szárít. Arcra még nem próbáltam, de mostanság eléggé zsírosodik a bőröm, lehet adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Manka76

2018. június 7.

Nagy kedvenc! Összehúzza a pórusokat, kíméletesen tisztít, selymes, és puha tőle a bőröm.
A pattanásaimon is segített. Az ára is szuper. Használtam sokkal drágább arclemosókat, de
egyik sem vált be úgy mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

egyik sem vált be úgy mint ez.

kecce2

2018. március 19.

Ajándékba kaptam. Arcra használom, ugyanis pattanásos vagyok. Tökéletesen megfelelő rá, azóta sokat javult a "bőröm", és látványosan nem is szárítja. Az illata annyira nem tetszik, de nem is tart sokáig. Bármelyik arctisztítót magasan veri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.