Himalaya Herbals

Ár:   329 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 329 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: savanyúcukor, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2022. szeptember 15.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 329 Ft

2022-ben megújult összetétel!

Az antibakteriális hatású nim és kurkuma védi a bőrt. A citrom hatékony az elhalt hámsejtek eltávolításában és kellemes frissességet ad a szappan használatakor. Gyengéden tisztít, hogy bőröd puha és selymes maradjon. Kiváló védelmet biztosít a környezeti hatásokkal szemben. Finom, friss illatú. Férfiaknak is kiváló választás.

Ár: 329 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KrDana

2022. augusztus 4.

Imádom ezt a szappant! Az illata nekem kissé férfias, de ez engem egyáltalán nem zavar és párom is szívesen használja. Nagyon jó friss érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Viki76

2021. május 12.

Nagyon szeretem ezt a szappant, évek óta használom, nem csak testre, de arcra is. Gyulladáscsökkentő és antibakteriális összetevői miatt választottam, és azért, mert természetes. Picit szárít csak, de ez nem okoz akkora problémát, mint más bőrtisztítók. Az illata kellemes, még allergiás időszakban sem irritálja az orrom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 12.

Kikerics

2020. szeptember 13.

Furdeshez es kezmosashoz hasznalom, nem szarit tulsagosan, jol mukodik, arcot nem mosok szappannal. Eros az illata, de en szeretem. Nem tul noies illat, ugyhogy csaladi szappannak is jo. Nem azik el, nem reped szet a szappantartoban. JovaL olcsobb, mint a kezmuves szappanok, ugyhogy en elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Szelena

2020. május 1.

Reggeli arclemosó szappanom. Jók az összetevői, nem szárít, nem irritál. Jót tesz a kombinált bőrömnek. Szépen eltávolítja a reggelre "kiizzadt" zsírt. Örülök, hogy rátaláltam. És mivel csak a reggeli rutin része, fél évig is elég. Így ár-érték arányban megjobban megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

EloiseBlack

2020. február 2.

Egyik kedvenc szappanom. Az ára is jó meg nagyon szépen tisztít. Fürdéskor és kézmosáskor sem szárít. Az illata kicsit érdekes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

SzaboKarina

2019. október 15.

Nem is tudom, mennyire használ, mert egyszerűen annyira mosogatószer illata van, hogy inkább hagytam is a csudába. Olyan volt, mintha citromos járral mosnék arcot😫

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Solange

2019. május 30.

Nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Nagyon szárít.

Magdusos

2019. május 15.

Az illata citrusos, kicsit tolakodó, de hamar meg lehet szokni. Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, sokáig megmaradó tisztaságérzetet okoz, azonban kicsit szárít, testápolót mindenképp muszáj utána használjak. Akcióban vettem 89 Ft-ért, így ár-érték arányban számomra nagyon megéri, teljes árat nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

nagyerika28

2019. április 20.

Eredetileg fürdeni vettem, de mikor kibontottam, az illata miatt kézmosó szappan lett. Szerintem igazi citromos wc illatosító szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

horiniki

2019. április 9.

Szépen tisztít, puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Szépen tisztít, puha lesz tőle a bőr.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.