Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. szeptember 15.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd arcradír dió és fásalma kivonatokkal, melyek leradírozzák a mitesszereket, az elhalt hámsejteket és a mélyen beágyazódott szennyeződéseket. A bio aloe vera és a bio bengálibirs hidratálja és megnyugtatja bőrét, így az puhává, rugalmassá és ragyogóvá válik.

Kiszerelés: 150 ml

burberry

2013. január 4.

Úgy tűnik, hogy lemaradtam, pedig sokáig szemeztem ezekkel a termékekkel, biztos nagyon jók lehetnek, akkor kellett volna bevásárolni belőle. De ez különös, hogy beszüntették. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Szonya

2012. szeptember 15.

Csillagos ötös, nagyon jó radíroz a szemcsékkel, de nem nyúzza le a bőröm. A radírozás után nekem kicsit kipirosodik az arcom, érzékeny bőrűek erre vigyázzanak. És elárulok egy titkot, az én példányom még februárban lejárt, de kutya baja. El is fogom használni, mert bitang nagy adag, dupla vagy tripla mennyiség, mint más radírok (150 ml). Érdemes lecsapni a termékre, mert már nem nagyon kapható, a Douglas beszüntette (csak a "sima" Himalaya van már csak náluk), és sok O by H terméket meg is szüntettek/szüntetnek. A neten elérhető egy-két helyen, más beszerzési forrásról nem tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

appdina

2012. február 7.

Ez a termék nagyon jó, az illata finom, az összetevők jók, kevés is elég belőle, tehát sokáig kitart. Nem szabad viszont túl erősen dörzsölni, de különben kíméletes és jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 7.

BabyDoll

2011. szeptember 5.

A szintén Organique by Himalaya hidratáló arclemosójával együtt vettem. Az arclemosót már nem használom, de ez az arcradír az arcápolási rutinom része maradt.
Az illata kellemes, az állaga krémes, kis darabokkal, amiktől féltem, hogy karcolni fognak, de szerencsére elég kíméletesek, csak óvatosan kell bánni velük. :) Puha, üde, felfrissült érzést hagy maga után, a bőröm nem húzódott és egyenletesebb lett az összkép, szóval elégedett vagyok vele. A természetes összetevők miatt (is) megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Kaolin 0 0

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.