Himalaya Herbals

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

99,7%-ban természetes eredetű összetevőkkel. Az összetevők 5,4%-a ökológiai gazdaságban termesztett összetevő.

A bio nim növény, a bio gránátalma és más gondosan válogatott hatékony bio gyógynövények kivonatának egyedülálló keveréke hatékonyan tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít és segít fogai egészségének megőrzésében. Fluoridot nem tartalmaz.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nagamai

2021. április 13.

Egyik kedvenc fogkrémem. Elég drága, de akciósan szoktam többet vásárolni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Pumpulina

2020. július 2.

Szeretem ezt a fogkrémet, évek óta használom, sokáig elég, kellemes ízű, jól tisztít, szép összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

MarcoAntonio

2020. január 8.

Mindenkinek ajánlom ezt a fogkémet, kellemes frissít sokáig elég (nem kell belőle sok egy alkalmi használatkor) Jó leheletet biztosít, nincsenek benne káros összetevők. Kedvenc fogkrémem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

munoom

2019. október 14.

A mai napig ezt használom, és most már a párom is. Nagyon bevált!

---

eddig legjobban bevált bio fogkrém, gazdaságos is, egy tubus elég volt kb fél évre (és még most is van belőle egy kevés)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

A mai napig ezt használom, és most már a párom is. Nagyon bevált!

---

Blackxentric

2019. április 25.

Elhasználtam belőle egy tubussal. Az íze kellemes és jól tisztít. Nem volt kiemelkedő, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

xxs

2019. április 25.

Frissítően gyümölcsös, enyhén édeskés (stevia!) ízű fogkrém. Kifejezetten szeretem a visszafogottságát és azt, hogy nem hagy műízt. Szubjektíve azt csinálja, amit egy fogkrémtől várok: felhabzik és tisztít. Sokszor újravettem, bár nem tartom varázsszernek: nem lett hófehér a fogam, ugyanolyan gyakran járok fogkő szedésre, mint ha nem ezt használom, és ugyanúgy kevés is elég belőle, ahogy más fogkrémekből is. Attól még nagyon klassz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

BlazonIsle

2018. november 10.

Régóta szerettem volna lecserélni a hagyományos fogkrémem egy natúr verzióra, de sokáig nem találtam igényeimnek megfelelőt. Erre is véletlenül bukkantam és azonnal sokkoltam egyet az árán, de olyan ígéretesnek tűnt, hogy hazahoztam. Valóban kisebb mennyiség is elég belőle egy-egy fogmosáskor, kellemes az íze, illetve úgy vettem észre a fogaim fehérebbek mióta ezt használom. Ezen kívül - van egy régóta húzódó elmaradásom fogkőeltávolítás tekintetében - mintha jó hatással lenne a meglévő fogkövemre is. Esküdni mernék, hogy eltávolította egy részét... mivel más nem változott a rutinomban, csak ennek a számlájára tudom írni a változást. Tök jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

leyorens

2018. augusztus 12.

Imádom ezt a fogkrémet! Kellemesen mentolos, jól tisztít és friss lehelletet biztosít! Kicsit tényleg drága, de szerintem megéri megvenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Mira84

2018. március 25.

Kedvenc, igaz kicsit drága, de sokáig elég. Mullerben volt h nagyon jó áron fogtam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

lolkabolka

2017. szeptember 3.

Évek óta ezt használjuk a férjemmel. Ő nem bírja a bio/natur cuccokat. Pár dolgot tudok csak becsempészni a kozmetikumaiba, de ez a fogkrém a kedvencünk, állandó darab. Legjobb a piacon, de azért lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.