Himalaya Herbals

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothdyna, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

99,7%-ban természetes eredetű összetevőkkel. Az összetevők 5,4%-a ökológiai gazdaságban termesztett összetevő.

A bio nim növény, a bio gránátalma és más gondosan válogatott hatékony bio gyógynövények kivonatának egyedülálló keveréke hatékonyan tisztítja a fogakat, friss leheletet biztosít és segít fogai egészségének megőrzésében. Fluoridot nem tartalmaz.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
munoom

2019. október 14.

A mai napig ezt használom, és most már a párom is. Nagyon bevált!

---

eddig legjobban bevált bio fogkrém, gazdaságos is, egy tubus elég volt kb fél évre (és még most is van belőle egy kevés)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

A mai napig ezt használom, és most már a párom is. Nagyon bevált!

---

Blackxentric

2019. április 25.

Elhasználtam belőle egy tubussal. Az íze kellemes és jól tisztít. Nem volt kiemelkedő, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

xxs

2019. április 25.

Frissítően gyümölcsös, enyhén édeskés (stevia!) ízű fogkrém. Kifejezetten szeretem a visszafogottságát és azt, hogy nem hagy műízt. Szubjektíve azt csinálja, amit egy fogkrémtől várok: felhabzik és tisztít. Sokszor újravettem, bár nem tartom varázsszernek: nem lett hófehér a fogam, ugyanolyan gyakran járok fogkő szedésre, mint ha nem ezt használom, és ugyanúgy kevés is elég belőle, ahogy más fogkrémekből is. Attól még nagyon klassz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

BlazonIsle

2018. november 10.

Régóta szerettem volna lecserélni a hagyományos fogkrémem egy natúr verzióra, de sokáig nem találtam igényeimnek megfelelőt. Erre is véletlenül bukkantam és azonnal sokkoltam egyet az árán, de olyan ígéretesnek tűnt, hogy hazahoztam. Valóban kisebb mennyiség is elég belőle egy-egy fogmosáskor, kellemes az íze, illetve úgy vettem észre a fogaim fehérebbek mióta ezt használom. Ezen kívül - van egy régóta húzódó elmaradásom fogkőeltávolítás tekintetében - mintha jó hatással lenne a meglévő fogkövemre is. Esküdni mernék, hogy eltávolította egy részét... mivel más nem változott a rutinomban, csak ennek a számlájára tudom írni a változást. Tök jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

leyorens

2018. augusztus 12.

Imádom ezt a fogkrémet! Kellemesen mentolos, jól tisztít és friss lehelletet biztosít! Kicsit tényleg drága, de szerintem megéri megvenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Mira84

2018. március 25.

Kedvenc, igaz kicsit drága, de sokáig elég. Mullerben volt h nagyon jó áron fogtam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

lolkabolka

2017. szeptember 3.

Évek óta ezt használjuk a férjemmel. Ő nem bírja a bio/natur cuccokat. Pár dolgot tudok csak becsempészni a kozmetikumaiba, de ez a fogkrém a kedvencünk, állandó darab. Legjobb a piacon, de azért lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Purnima

2017. szeptember 3.

Évek óta csak ezt használom, minden szempontból a legjobb a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Évek óta csak ezt használom, minden szempontból a legjobb a piacon.

szzh01

2017. június 27.

Ritka szép INCI, kellemes, hűsítő friss ízzel. Eddigi natúr fogkrém kutakodásaim alapján azt mondhatom, hogy szerintem ez a legjobb fogkrém hatását, ízét, és összetételét tekintve, valamint ár-érték arányban is.
Szép a karton doboz designja (bár merőben felesleges), a fejre állítható flakon is praktikus (megjegyzem, némi diszharmóniát látok a tubus és a karton doboz között, de persze ez teljesen lényegtelen, csak az én esztétikai érzékemet zavarja kicsit).
Használata során egészen hasonlít a normál fogkrémekre, van habja is. Sok olyan natúr fogkrémbe futottam már bele, aminél egyáltalán nem lehetett érezni, hogy egyáltalán tettem-e fogkrémet a fogkefére; na itt ez nincsen, pedig nem kell belőle sok, csak amekkora pötty ráfér az elektromos fogkefe fejére.
Sokáig elég, megéri befektetni rá. Mindenképp ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 27.

Sokáig elég, megéri befektetni rá. Mindenképp ajánlom kipróbálásra!

szelvia

2017. február 28.

Elég sok pozitív értékelést kapott ez a termék ezért tavaly az egyik kupon napos akcióban beruháztam egyre. Ami pozitívum az a kiszerelése, mert valóban gazdaságos. De én valahogy nem voltam tőle elájulva.... nem éreztem semmilyen extra hatását. Korábban évekig használtam az olcsóbb változatait és nem tudok nagy különbségről beszámolni. (Mint, ha csak a csomagolásuk lenne más....)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!