Himalaya Herbals

Ár:   930 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Proteines regeneráló sampon száraz és töredezett hajra

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Táplálja, erősíti a haját, csökkenti a hajhullást és védi haját a mindennapi környezeti hatásokkal szemben. Használata javasolt a száraz, csomós, ill. a hajszárító, a hajkefe és a kémiai kezeléseket követően töredezett hajra. A gyógynövények egyedülálló keveréke intenzíven erősíti a hajat a hajtőtől a hajvégig, lágyítja, puhítja, helyreállítja hajának állapotát és védi a későbbi károsodásoktól. A csicseriborsó gazdag természetes proteinforrás. Az amla és a tebang levél természetes hajtonik, mely helyreállítja és regenerálja a hajat. Az édesgyökér segíti a hajnövekedést.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Annoocska

2017. augusztus 27.

Nem mondom,hogy ez életem samponja,de egészen megbarátkoztam vele. Nagyon jól tisztít,elég egyszer átmosni vele a hajam egy alkalommal és elképesztő finom illata van ☺ én nem vettem észre zsírosító hatását,pedig alapból is zsírosodó hajam van..az én hajam szép fényes lett tőle, és nem lapult le, könnyen ki is tudtam fésülni.
Lehet egyszer még újraveszem, de azért még kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Lehet egyszer még újraveszem, de azért még kísérletezem.

Brigusz

2014. október 16.

Életem legrosszabb döntése volt ez a sampon. Az illata tetszett nagyon, azért csábultam el.
Első használat: semmi probléma, jól tisztított, nem kellett belőle sok, az illata tartós volt a hajamon.
És utána jött a mély zuhanás: irtó gyorsan zsírosodott a hajam tőle, a hajvégeim szárazak lettek, kb a kukában landoltak....
Most két nap után szabályosan büdös a hajam és utálom fésülni, mert összecsomósodik, hiába mosom ki 500 hektoliter vízzel, tehát a kiengedett hajat is elfelejthettem.
Soha többet nem fogok ilyen sampont venni és nem fogom elhasználni, most tartok kb a felénél!!!!!! ( pedig a Himalayaban bíztam, mivel az arcápoló termékei isteniek! )
Tehát 1 pont. de legszívesebben egyet sem adnék, mert az enyhe kifejezés, hogy pénzkidobás ( mivel nem is olcsó kategóriás termék )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

KisKormos

2013. október 12.

Nekem szép fényes lesz tőle a hajam és nagyon kellemes illata van. Jól tisztít és jól habzik. De az előttem szólók véleményét nem tudom cáfolni, vagy igazat adni nekik, mert nem rendszeresen használom a samponjaim, hanem váltogatva. Így ezt a terméket is nagyon kedvelem :) Viszont az összetevőit nézve nem vagyok elégedett vele teljes mértékben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

szantoniki

2012. december 15.

Először tetszett, de aztán viszketett a fejbőröm, korpás és zsíros lett a hajam, a vége pedig szárazabb, lehet, hogy csak rosszul választottam és nem az én hajtípusomra való, de nagy csalódás, mivel a cég többi termékének nagy rajongója vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Ingrido

2012. november 26.

Először jó volt. Aztán egyre többször kellett hajat mosnom. Így viszont azt vettem észre, hogy őrülten viszket a fejbőröm. Tehát nem mostam sűrűben, hogy ne viszkessen. A lényeg: valami nem klappol, mert a fejbőrt tönkre teszi. Bele kell törődnöm. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

felicitas

2012. november 15.

Nem bírtam elhasználni annyira szárította a hajamat. Még balzsammal és szilikonos spray-vel is nehézkes volt a kifésülés. Száraz hajra semmiképpen ne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract