Himalaya Herbals

Ár:   930 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mihrek, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Egyedülálló kettő az egyben formula, mely táplálja a hajgyökereket és erősíti a gyenge hajszálakat. Csökkenti a hajtöredezés miatti hajhullást, kondícionál és javítja a haj textúráját. A különleges indiai gyógynövény, a Butea Frondosa erősíti a hajat. Az Eclipta javítja a haj textúráját, míg a Pongamia Pinnata antibakteriális hatásáról ismert. Festett, dauerolt hajra is használható. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Noncsilee

2017. szeptember 19.

Én nagyon szeretem! Szép fényes a hajam, és könnyen kezelhetö. Elsősorban azért kezdtem el használni, mert nincs benne sls és parabén.
Sajnos PPG-re allergiás vagyok, ami sok termékben megtalálható. Jó, hogy ezt a sampont tudom használni, semmilyen irritációt nem váltott ki. Csak javasolni tudom. Lenne hasonló termék 3-4 ezerért, és online kell rendelni ami plusz postaköltség, nekem mindenképp megéri ezt használni :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

bubilany

2017. augusztus 25.

Hajhullásra szerintem se hatott, az illata kellemes, szépen tisztít...de ennyi. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

bejjuska

2017. augusztus 8.

A hajhullásra nem igazán hatott, de talán kevésbé zsírosodik tőle a haj, nagyon könnyű sampon, illata is kellemes. Más termékkel váltogatom, valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Barack

2017. július 12.

Nagyon megharagudtam a márkára. Webshopból rendeltem a sampont. Teljesen megváltozott az összetevők listája. 3 féle szilikon került bele, a növényi kivonatok már nincsenek benne, ill. ami maradt az a legvégén van. Megmostam vele a hajam, és teljesen más érzés, mint korábban, amikor használtam. Most az a csúszós, szilikonos. Utálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

AliceWonderland

2016. augusztus 31.

1 hónapja használom és úgy veszem észre, hogy tényleg kevesebb hajam hullik, de ami a fő, hogy szép tartása is van a hajamnak tőle. Most újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

katka1123

2015. december 23.

Hajhullásra nem tudom mennyire jó,talán tényleg kevesebb hullott ki mikor ezzel mostam,de azért imádom,mert a hajam szép sima,puha lesz tőle. És a fejbőröm is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

ylexe

2015. augusztus 4.

A helia d samponnal és esszenciával együtt használom, segített ez a kombó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

A helia d samponnal és esszenciával együtt használom, segített ez a kombó.

baba_girl_16

2015. január 10.

Valami szebb összetevőjű sampont szerettem volna, azért esett erre a választásom. Elhasználtam az egész flakonnal, nem mondanám, hogy csodaszer, de valamivel mintha kevésbé hullana a hajam. Újra venni nem fogom, kísérletezek, hátha megtalálom a számomra tökéletes sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

mihrek

2014. november 19.

Nagyon hamar abba kellett hagynom a használatát. Viszketett tőle a fejbőröm, és el is kezdett hámlani, korpásodni. Soha többé nem venném újra, nem tudom, hogy az eredeti célját, a hajhullás csökkentését mennyire teljesíti, nem tudtam tesztelni, kb. 2-szer használtam, aztán kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

ritazsofia

2013. november 9.

nem lett volna rossz, ugyan nem a hajhullást orvosolta, de kevesebbet kellett mosnom a hajam, mint más samponokkal. viszont az illata annyira férfias, és átható, hogy képtelen vagyok használni emiatt. a párom szereti...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Extract

A vetiver kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.