Himalaya Herbals

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1599 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Eszti115, Módosítva: 2022. szeptember 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1599 Ft

2022-ben megújult összetétel!

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 1599 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

csotieszti

2022. október 3.

Ár-érték arányban kiváló termék, félve kezdtem el használni, tartottam tőle, hogy szárítani fogja a bőröm, de egyelőre még nem tapasztaltam ilyet. Kellemes, üde és friss az arcbőröm a használata után, nem érzem azt a kellemetlen húzódó érzést mint a legtöbb arclemosó után. Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 3.

KrDana

2022. augusztus 4.

Azért csak a 4 csillag, mert sajnos nekem is valamennyire szárította a bőröm. Újra venni nem fogom, de ár-érték arányban kiváló választás annak, akinek zsírosabb, problémásabb a bőre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

NatureBeauty

2022. április 13.

Ár-érték arányban jó megoldás, de nekem szárította a bőröm. Ettől függetlenül, hatékonyan tisztít, azonban utána alaposan kell hidratálni a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Klarisszaa

2022. január 4.

Én szerettem ezt az arclemosót. Szerintem a drogériásak között az egyik legjobb. Nekem egy ideig nem szárította az arcomat, de télen mindenképpen mást kellett használnom. Szerintem ennyi pénzért teljesen jó termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 4.

RoseJ

2021. december 23.

Jó, hogy szappan mentes, jól habzik és tisztít.
Rossz, hogy túlságosan szárít, mosogatószer színe és szaga van.
Utána kötelező valamilyen krémet használni, különben a bőröd turbóra kapcsolja az olajozást.
Nem hiszem, hogy újra fogom venni, a citromos kistesó fél fokkal kellemesebb (nekem), de nem rosszabb, mint a többi habzó lemosó ilyen kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

Jó, hogy szappan mentes, jól habzik és tisztít.
Rossz, hogy túlságosan szárít, mosogatószer színe és szaga van.

oroszmelinda

2021. október 26.

Tetszik, hogy hab állagú és nagyon kevés kell belőle. Viszont az alapból zsírosabb típusú bőrömret is iszonyúan szárítja, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

fdancsi

2021. október 11.

Tetszik hogy hab állagú, nem kell belőle sokat használni. Szépen eltávolítja a maradék sminket/szennyeződést az arcomról, leviszi az olajos érzetet, viszont a homlokomnál nagyon szárítja a bőrömet. Kicsivel több hidratálóval nem okoz gondot ez, de nem lett a kedvenc lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

Unix

2021. augusztus 15.

Nagyon szárít azt szoktam csinálni hogy olajos lemosó után kis ideig mosom velem az arcomat és kis mennyiséget viszek fel így nem szárít annyira, viszont nem hiszem hogy megveszem újra mert még így is szárít nyáron amikor olajosabb a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Stacy00

2021. június 23.

Mielőbb belekezdtem a tudatos bőrápolásba, ezt a terméket is kipróbáltam. Az első 1-2 használatkor úgy éreztem, megtaláltam a legjobb lemosót, ám tévedtem. A harmadik használatnál már csikorgott tőle a bőröm, kivörösödött, mint egy rák és nagyon csípett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Annaygan

2021. június 15.

Bár az összetevői nem a legjobbak, én szeretem ezt az arclemosót. Tetszik, hogy hab állagú, reggel használom. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít, de nem csikorog tőle. Talán majd egyszer újraveszem, ha nem lesz más ötletem vagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.