Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900Ft , Eladó: biankacseri23
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel vagy postázom
fannipetra

2019. december 8.

Teljesen jól tisztít, kellemes a használata után az arcomhoz érni, tényleg mindent lehoz. Árához képest tökéletes, az összetevői miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

NyBetti

2019. november 22.

Nem tisztít elég alaposan (mintha olajos maradna utana is a bőr), gyorsan fogy, így drága is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

katica22

2019. október 30.

Semmi extra változás nem történt a használata alatt. Sajnos a polcom hátsó részébe landolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Kis lájtos arclemosó, szárító hatása nálam az orcámon jött elő. Alapozóval, út porával megbirkózik. Együtt a többi termékkel szerintem jó kis csapat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

vszilvi94

2019. október 20.

Ez az első arctisztító, amit eddig újravettem, pedig szeretek kísérletezni és általában nem vagyok elégedett semmivel, amit kipróbálok. Jól tisztít, jó az illata és csak egész kicsit szárít, de ez egy kis arckrémmel orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

hgdsk

2019. október 17.

Szépen tisztít, de nekem húzódott, száraz volt utána a a kombinált bőröm. Amikor nagyobb tisztítást szerettem volna, akkor használtam. Nem volt olyan rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Heni1983

2019. szeptember 24.

Imádom, évek óta használom, ami nálam nagyon-nagyon ritka, mert szeretek kísérletezgetni. Nem szárít, könnyedén mossa le a sminket, fellélegzik tőle a bőröm. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

akamillas

2019. szeptember 7.

Régebben használtam kétszer is, akkor szerettem, ma már nem venném újra (régen zsíros volt a bőröm, most már szárazabb). Nekem az illata is bejött! Meg jól is tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Blacky

2019. szeptember 7.

Nekem nagyon pozítív volt ez a termék mivel egyáltalán nem szárítja a bőrömet, és nagyon frissnek, és tisztának éreztem az arcomat miután használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bepet

2019. szeptember 5.

Megvettem, mert kellett valami habzó arctisztitó, hogy megfelőlen tudjam használni az arctisztítókefémet. Nem szeretem, számomra szörnyű. Már maga a szaga valami tisztítószerre emlékeztet (talán a Cifre). Zsíros bőröm van, de nagyon szárít. Egyedül a kiszerelésre, és arra adok pontot, hogy nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.