Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Unix

2021. augusztus 15.

Nagyon szárít azt szoktam csinálni hogy olajos lemosó után kis ideig mosom velem az arcomat és kis mennyiséget viszek fel így nem szárít annyira, viszont nem hiszem hogy megveszem újra mert még így is szárít nyáron amikor olajosabb a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Stacy00

2021. június 23.

Mielőbb belekezdtem a tudatos bőrápolásba, ezt a terméket is kipróbáltam. Az első 1-2 használatkor úgy éreztem, megtaláltam a legjobb lemosót, ám tévedtem. A harmadik használatnál már csikorgott tőle a bőröm, kivörösödött, mint egy rák és nagyon csípett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Annaygan

2021. június 15.

Bár az összetevői nem a legjobbak, én szeretem ezt az arclemosót. Tetszik, hogy hab állagú, reggel használom. Nem szárítja a bőröm, jól tisztít, de nem csikorog tőle. Talán majd egyszer újraveszem, ha nem lesz más ötletem vagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

floserban

2021. május 10.

Egyik legrosszabb arclemosó, amit próbáltam. Majdnem "csikorgósra" szárította az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

viragocskaa

2021. május 7.

Régebben nagyon szerettem, többször is újravettem. Így visszagondolva kicsit szárított, de ez volt az egyetlen hibája. Sokáig elég. Ma már nem használnám, vannak jobb lemosók is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

bbors

2021. április 28.

Zsírosodásra hajlamos bőrre megfelelő teljes bőrápolási rutin mellett (lemosó-tonik-hidratáló). Az illatához hozzá lehet szokni.
Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Nagyon sokáig elég.

mucskalaura

2021. április 18.

Karasztrófa, ez szárította szét az arcomat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Karasztrófa, ez szárította szét az arcomat

lolliheya

2021. április 16.

Ez a termék a második lépésem a sminkeltávolításban/arctisztításban a micellás víz után. Egy pumpányi elég belőle, tökéletes habos az állaga, és nem szárítja, irritálja a börömet. Sokadjára veszem újra, mindig Glamour napon, a még kedvezőbb árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Manov

2021. február 22.

A szaga nagyon zavaró, de ezt leszámítva megfelelően tisztítja az arcot. Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

almaanna

2021. február 21.

Jól tisztít, és az állagát is szeretem, alapvetően jobb lett az arcbőröm mióta használom, de sajnos szárít is egy kicsit, a parfümöt is kihagyhatták volna. Ezt az üveget mindjárt elhasználom, de újat nem hiszem hogy fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.