Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900Ft , Eladó: biankacseri23
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel vagy postázom
Nusoka

Korcsoport: < 18
2019. május 15.

Heti 3-4x használom smink lemosása után, mert csak ettől érzem igazán tisztának az arcom. Normál bőröm van, használata után mindig használok hidratáló krémet, így nem tud szárítani. Ajándékba kaptam, de biztos, hogy ha elfogy megveszem én is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 15.

pdorka13

2019. április 29.

Ez szerintem csak a brutál zsíros bőűeknek lehet jó, de egyébként akinek kombinált, annak baromira kiszáríthatja a bőrét, nekem aznap este az orromon kb egy egész hámréteg lehámlik csúnyán, ezért reggel sminkelés előtt nem is merem használni. Tisztításra szuper, utána nem kell még micellás vízzel lemosni a bőröm, de egyébként nekem pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

blackrose

2019. április 27.

Új vèlemènyt írok, mert úgy èrzem kötelessègem elmondani. Heti egyszeri használat mellett is irdatlanul kiszárította a bőrömet, feszült húzódott ès ki is pirosodott. Első használatra nagyon jó volt, de utána inkább átok lett a bőrömnek. Azt hittem nem lesz erős, de kb. a gèles lemosókkal egy szinten van. Ahhoz kèpest hogy szappanmentes,hát az èn arcomat jobban szárította mint egy közönsèges szappan. A szárító hatás miatt meg pattanásaim lettek. Most győzzem helyrehozni. Elhasználom, az öko arctisztító korongom tisztítására jó lesz, de ez egy merènylet az arcbőr ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Megany

2019. március 12.

Megvettem,mert olyan poénosnak gondoltam p,hogy habot pumpál de ennyi,semmi több.Különösebben nem vált be a hatása.
Olyan semmilyen nekem,viszont! a többi neem-es termékét szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Olyan semmilyen nekem,viszont! a többi neem-es termékét szeretem.

Neyerdua

2019. február 26.

Szeretem a hab állagú lemosókat, kellemes velük arcot mosni.

Ebből több flakonom volt már, néha-néha visszatérek hozzá, ma is épp őt használtam. Szeretem az állagát, finom selymes habja van, nekem az illata is bejövős. (Micellás vízzel is át szoktam törölni a bőröm lemosás után.)

Úgy vettem észre, hogy ő nálam kicsit gyorsabban fogy, mint a többi ilyen termék... Inkább 2 pumpálás kell nekem egy arctisztításhoz, az 1-et valahogy kevésnek érzem. Plusz a flakonja vagy az adagoló nem a legjobb, mindig melléfolyik a cucc és tiszta zöld trutyi a kupak - ezt nem annyira díjazom. :(

Ezenkívül mostanában mintha kicsit hamarabb átfényesedne a T-vonalam, amikor őt használom. Közvetlenül használat után szép sima tiszta a bőröm, nem feszül, szóval szerintem nem szárít túl, bár az én bőrömnél sosem lehet tudni... :) (Lehet, hogy őt is megszokta, és most egy időre hanyagolni fogom...)

Max. pontot nem tudok adni, de végülis nem rossz számomra, úgyhogy 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Szeretem a hab állagú lemosókat, kellemes velük arcot mosni.

Max. pontot nem tudok adni, de végülis nem rossz számomra, úgyhogy 4*.

Normajean

2019. február 15.

Nagyjából egy hete kezdtem el használni. Egyedüli negatívum (ahogyan azt már előttem is írták), hogy a sminket nem képes maradéktalanul eltávolítani, ezért ilyen esetben még át szoktam menni az arcomon egy micellás vizes vattakoronggal. Az illata számomra lehetne egy picit kellemesebb is, de egyébként nem zavaró, kezdem megszokni. Viszont ami nagy erénye, hogy a zsíros bőrömet szépen lemattítja és feszesebbnek is érzem utána. És persze nem utolsó sorban elég kedvező az ára, szóval ha elfogy akkor van rá esély, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

morvaieszter

2019. január 26.

Már hosszú ideje ugyanazt az arclemosót használtam, de az ára miatt úgy döntöttem lecserélem valami költséghatékonyabbra. Kicsit féltem először hogy nem lesz olyan jó mint az eddigi, lévén hogy fele annyiba kerül, de meg kell mondja, nagyon elégedett vagyok vele. A pórusaim szemmel láthatóan kisebbek lettek, kicsit szárítja a bőröm (de azt hiszem ez elnézhető mivel amúgy is inkább hajlamos a kiszáradásra mint a zsírosodásra) A sminket is szuperül leszedi és a kiszerelése is nagyon kényelmes. Biztosan újra fogom venni mert sajnos tényleg elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Verena

2019. január 16.

Szerettem ezt az arlemosót csak nagyon gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Szerettem ezt az arlemosót csak nagyon gyorsan fogyott.

Krin003

2019. január 4.

Pozitívuma, hogy nagyon kis selymes habja van, az illata is kellemes, nem tolakodó. DE! Szárítja a bőrömet és a használata alatt pattanásos is lett, elég rendesen. Hogy a kettő közt ok-okozati összefüggés mennyire van, azt csak kis idő múlva tudom, megmondani, updatelek később, de egyelőre biztos, hogy pihenőn van a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

nreka

2018. december 12.

Egészen pozitív csalódás lett ez a hab. Nem is igazán gondoltam át amikor megvettem, csak lekaptam a polcról. Jól tisztít, kellemes habja van. A használat után nem húzódik kellemetlenül a bőröm. Teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.