Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: polynaranna
Állapot: Kicsit több mint a fele , Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalással vagy személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: Katouche
Állapot: képen látható módon, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lilluc

2020. október 3.

Szépen tisztít, egy ideig nem is fénylik használat után az arcom, de nem tart sokáig, ezért a -1pont.
Ami miatt viszont 4-et (bőven) megérdemel, használata óta sokkal kevésbé pattanásos a bőröm.
Elkezdtem más terméket is használni, igazából kettejüknek közösen tudom be az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

sarahun

2020. július 14.

Én sima arctisztításra használom, nem sminkelt bőrön. Hasznos, hogy eleve habos állagú, nem kell előtte habosítani. Rendesen tisztít, semmi különleges, de teszi a dolgát. Ezért az árért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Lindsay24

2020. július 2.

Ezt az arclemosót szempilla samponként használom, műszempillára. Ezt a funkciót nálam tökéletes betölti, és így nagyon sokáig elég. 1 csillagot azért vonok le, mert az eredeti funkciója nem ez lenne, és a szememnél is érzem, hogy szárítja a bőrt, ezért én az arcomat nem is próbálnám mosni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

bube1999

2020. június 11.

Nekem nagyon tetszik amit tesz a bőrömmel, nem hagy zsíros vagy olajos érzést a bőrön. Használat után felfrissült érzést hagy maga után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

KKittii

2020. május 2.

Kezdetben nagyon imádtam, csodaszerként tekintettem rá, mostanra bánom, hogy megvettem. Olyan szinten túlszárította az arcomat, hogy hámlott a bőröm és teli lettem tőle pattanással. Mostanra kezdenek már elmulni, és helyreállni az arcbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Noncsy920829

2020. február 21.

Tökéletesen tisztítja az arcomat, és az illata is egész kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Tökéletesen tisztítja az arcomat, és az illata is egész kellemes.

neakardtudnihogyki

2020. február 14.

Itteni velemenyeket utan vettem meg, es korabbi Himalya termekek utan( ajakapolo, fogkrem, arckrem) azt kell mondjam megvagyok elegedve a markaval ar ertek aranyban az en kenyes arcboromnek tokeletesek...

Kurkumas kecsketejes szappannal furdok es mosok arcot is, de elotte ezzel tisztitom le es szerintem utoljara akkor volt ilyen tiszta az en kenyes arcom mikor megszulettem 🤣
Viszont kell az utoapolas mindenkepp es azzal reggelre tokeletes lesz a bortonus.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

fannipetra

2019. december 8.

Teljesen jól tisztít, kellemes a használata után az arcomhoz érni, tényleg mindent lehoz. Árához képest tökéletes, az összetevői miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

NyBetti

2019. november 22.

Nem tisztít elég alaposan (mintha olajos maradna utana is a bőr), gyorsan fogy, így drága is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

katica22

2019. október 30.

Semmi extra változás nem történt a használata alatt. Sajnos a polcom hátsó részébe landolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.