Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bea42

2017. szeptember 9.

Jó a pattanásokra,és nem szárít annyira mint a zselés változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Jó a pattanásokra,és nem szárít annyira mint a zselés változat.

MademoiselleLockenkopf

2017. július 20.

Már egy használat után csúnyán kiszárította az arcomat, frissítő volt de utána pár órával már durván húzódott a bőröm & megjelentek ilyen száraz foltok is... Viszont ecsetet tisztítani jól lehet vele...:D De amire vettem arra sajnos nem volt jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

Jucaa

2017. július 5.

Szeretem használni, de semmi különbséget nem érzek közte és bármilyen más habzó arclemosó között. A funkcióját csak részben látja el, a szennyeződéseket eltávolítja, de hamar kizsírosodik utána a bőr. Többet vártam volna tőle. Még nem döntöttem el, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

szaadri

2017. július 1.

Csúnya összetevői vannak, amik ellen a bőröm is tiltakozik. Hiába ménkű zsíros az arcom, ez fájón húzódóra szárítja, és pár használa után rengeteg apró kis piros pötty jelent meg. A legkevésbé sem érzékeny a bőröm, kifejezetten allergiáról nem tudok.
A kozmetikusomnak igaza volt, ha jót akarunk tenni a bőrünknek, nem a drogériás tömegmárkák közt kell keresgélnünk, mert többet ártanak, mint használnak, ha ez nem is rögtön látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

darkswan

2017. június 8.

Elég vegyesek a vélemények... Én már kb. 3-4 hónapja használom rendszeresen, nekem bevált. Kicsit szárít, de hidratálás mellett nem vészes, mondjuk akinek alapból zsírosabb a bőre annak tökéletes. Nekem nagyon bejön az illata is, és tetszik a hab-állaga. Nem fogy olyan hamar, pedig én minden este használom (sőt, van, hogy reggel is). Nem állítom, hogy csodaszer, de más termékek mellett használva teszi a dolgát. Én sminklemosás után szoktam használni, mert a micellás víz nem szed le mindent teljesen. Azt nem mondanám, hogy kevesebb pattanás jött ki rajtam, mióta használom, viszont tényleg jól tisztít és frissebbnek érzem a bőröm a használata után. A szárítás miatt nem kap max pontot, egyébként nálam újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

zsofien

2017. június 2.

Én minden este használom, nagyon jó a hab állaga, imádom használni. Azért nem teljesen jó, tényleg szárítja a bőrt, de a megfelelő hidratálással ez kiküszöbölhető. Az arcomon nem láttam hatalmas változásokat, nem fogom újra venni, de tesztelésnek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Lina14

2017. május 31.

valóban kicsit túl jól tisztít, szárít, ezért rögtön használat után hidratálót kell feltenni. de amúgy kézenfekvő a csomagolás, mert nem kell tubussal vacakolni, ezért könnyű használni, ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

danikin

2017. május 7.

szépen tisztít, de kicsit szárít :( mindegy nyárra jó lesz, a sok naptejnek, iszapnak, sónak, izzadtságnak a leszedésére, amúgy nem használnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

senskin

2017. április 25.

Ugy kaptam. Nem vagyok s márka rajongoja, kicsit szárit. Elhasználom, de ujra nem kell.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Jucus88

2017. április 18.

Véletlenül akadtam rá és 2 éve az állandó arclemosóm. Nyaraláskor is viszem magammal, kellemes az illata, rendesen tisztítja az arcom, bár a parfümöt nem igényelném benne, mint összetevőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.