Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

almaanna

2021. február 21.

Jól tisztít, és az állagát is szeretem, alapvetően jobb lett az arcbőröm mióta használom, de sajnos szárít is egy kicsit, a parfümöt is kihagyhatták volna. Ezt az üveget mindjárt elhasználom, de újat nem hiszem hogy fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

N0RINE

2021. február 16.

Nem vártam el tőle sokat, azt tudja amit kell. Tetszik az állaga, tök jó használni. Viszont az egyáltalán nem tetszik, hogy konkrétan Cif súrolószer illata van ami borzasztó. 😂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Zsenike

2021. január 13.

Nekem valahogy ez lett a rutin arclemosóm. Amint elfogy, gondolkodás nélkül veszem újra, sokadjára.
Igazából semmi extra, de azt szépen hozza. Tetszik, hogy ilyen hab-adagolója van, szerintem így gazdaságosabb, mint pl. a géles lemosók. Az én bőrömet nem szárítja, jól tisztít, és hát mást nem is nagyon várok tőle.
A tartósítószer miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

A tartósítószer miatt levonok egy csillagot.

GreenPeach

2021. január 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá... Zsíros acnés bőröm van, de ez az arclemosó 3 nap alatt teljesen kiszárította a bőrömet. Napi egyszer használtam csak, de foltokban kiszáratt és hámlott a bőröm. A pattanásaim száma is duplájára nőt. Számomra teljesen pénzkidobás volt, hetekig tartott mire rendbejött utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Mute311

2021. január 7.

Mikor ezzel mostam le az arcom akkor úgy éreztem, hogy nem tisztította meg jól, emellett viszont szárította az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Lilluc

2020. október 3.

Szépen tisztít, egy ideig nem is fénylik használat után az arcom, de nem tart sokáig, ezért a -1pont.
Ami miatt viszont 4-et (bőven) megérdemel, használata óta sokkal kevésbé pattanásos a bőröm.
Elkezdtem más terméket is használni, igazából kettejüknek közösen tudom be az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

sarahun

2020. július 14.

Én sima arctisztításra használom, nem sminkelt bőrön. Hasznos, hogy eleve habos állagú, nem kell előtte habosítani. Rendesen tisztít, semmi különleges, de teszi a dolgát. Ezért az árért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Lindsay24

2020. július 2.

Ezt az arclemosót szempilla samponként használom, műszempillára. Ezt a funkciót nálam tökéletes betölti, és így nagyon sokáig elég. 1 csillagot azért vonok le, mert az eredeti funkciója nem ez lenne, és a szememnél is érzem, hogy szárítja a bőrt, ezért én az arcomat nem is próbálnám mosni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

bube1999

2020. június 11.

Nekem nagyon tetszik amit tesz a bőrömmel, nem hagy zsíros vagy olajos érzést a bőrön. Használat után felfrissült érzést hagy maga után

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

KKittii

2020. május 2.

Kezdetben nagyon imádtam, csodaszerként tekintettem rá, mostanra bánom, hogy megvettem. Olyan szinten túlszárította az arcomat, hogy hámlott a bőröm és teli lettem tőle pattanással. Mostanra kezdenek már elmulni, és helyreállni az arcbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.