Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

KulcsarKriszti

2018. augusztus 8.

Nagyon jól tisztít. Műszempilla mellett is bátran használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nagyon jól tisztít. Műszempilla mellett is bátran használható.

szabina357

2018. július 23.

Nagyon szeretem. Összehúzza a tág pórusaim, normalizálja a faggyúműködést és megakadályozza a pattanások kialakulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Timo0506

2018. július 18.

Nagyon kedvelem, kellemes, frissitő és az illatát is szeretem.Hormonális problémák miatt került a bőröm ramaty állapotba pár hónapja,azóta küzdök vele,nagyon lassan de javul is.Eddig csak este használtam egy arctisztító kefével,jól működnek együtt, tisztának érzem a bőröm utána.Reggelre más tisztítót használtam,de azt most nem veszem újra,megpróbálom ezt reggelre is.A sminkecseteimet is ezzel szoktam tisztítani és pillanatok alatt újjá varázsolja őket.Kicsit gyorsan fogy,de az ára nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

schatz

2018. július 18.

Lassan fél éve használom majdnem minden este. A stressztől megjelentek a pattanások,amik eddig elkerültek. Az elején reggel és este is használtam, ami sokat segített a helyzeten. A bőröm mostanra helyre állt, hálás vagyok a terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Vivi0507

2018. július 17.

Én nem érzem egyáltalán az illatát nekem nagyon jól tisztít én a smink lemosáshoz is használom ezt a terméket nagyon puha és sima utána a bőröm egyáltalán nem szárít mint ugye a legtöbb zsíros kombinált bőrre kifejlesztett társa, nagyon tetszik , lehet a géles állagút is kipróbálom illetve megveszem az arcradír verziót engem nagyon meggyőzött. Amúgy egy hete használom és én úgy veszem észre hogy a gyulladásokat lehúzta az arcomról persze lehet hogy ez másik terméknek köszönhető de mivel ez az egyik új közülük szerintem neki is köze van hozzá , Ajánlom minden zsíros illetve kombinált bőrünek !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

pigglypig

2018. július 12.

Nagyon undi a szaga, mert ennek bizony kőkemény szaga van, nem illata. Biz' isten, mint valami tömény vegyibomba, de a párom gyógyszerész, majd az orra alá dugom hogy mondja meg, melyik összetevőjétől ennyire büdös :D A hatását szeretem, szerintem tud annyit, amennyit egy arclemosónak tudnia kell, viszont nekem ez a hab állag sajnos annyira nem jön be. Nagyon kis lágy habja van, olyan érzés, mintha eltűnne egyszerre a kezemből, így az arcomon is kicsit azt a hatást kelti, mintha a nagy semmivel próbálnám tisztítani. Én a géles tesóját jobban szeretem, ez sem rossz, teszi a dolgát, de nem fogok krokodilkönnyeket ejteni érte, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

birdie

2018. július 2.

Azt leszámítva, hogy olcsó mosogatószer szaga van, elég jól teszi a dolgát. Tetszik, hogy hab állagú, könnyen le tudom mosni, frissíti és tisztítja az arcom. Pár hetes használat után kisebbek a pórusok az orromon és alig van pattanásom....előtte sajnos voltak. Nem tudom, hogy csak ennek a lemosónak az érdeme, mert más újdonság is van a rutinomban. Az illata miatt lehet, hogy nem veszem újra. Illetve amíg elhasználom, kitalálom, hogy ez-e életem lemosója :) Addig csak jóra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

NagyBrigitta

2018. június 28.

Pilla viselők! Nekem ezt az archabot egy profi műszempilla építésben jártas oktató ajánlotta, miszerint a vendégei 80%-a
ezt a terméket használja a pillák megtisztítására ahelyett hogy megvennék a pilla sampont több ezer forintért.
(igen a műszempillát is mosni kell! nem kókler építő ezt el is mondja :) szélesebb fejű sminkecsettel kell át törölgetni! Tökéletes
erre a célra és nekem arcra is bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

erre a célra és nekem arcra is bevált!

Monika93

2018. június 20.

Még sosem találkoztam olyan arcmosóval, aminek a hatása órák után is megvan. Este, alvás előtt megmostam vele az arcom. A bőröm puha és selymes lett. Kicsit száraz lett tőle a bőröm, de nem olyan "húzós", " foltos" szárazságot adott, hanem inkább tisztaságérzetet keltett. Kimosta a pórusaimat, és gondolom leállította a faggyútermelést, mivel amikor reggel felkeltem, az arcom tiszta, száraz (ezt úgy értem hogy nem volt zsíros), puha és egyenletes színű volt. Reggelente, a homlokom, az orrom és az állam mindég zsíros, miteszeres, ami hosszas ápolást igényel. Szinte hihetetlen volt számomra, hogy mennyire tiszta volt az arcom, mintha percekkel előtte tisztítottam és mostam volna meg.
Az állaga is nagyon jó. Bársonyos és könnyű a hab, könnyen fel lehet vinni az arcra és nagyon kevés kell belőle. Fél nyomással annyi jön ki, hogy az egész arcomat kényelmesen megmoshatom vele.
Az illata viszont nem valami jó. Fürdőszoba tisztítóra emlékeztet, sőt, biztos vagyok benne, hogy ugyan ilyen illatú tisztítószerem volt. Nem valami csábító, de engem nem nagyon zavar, hisz utána úgysem érzem.
Sosem találkoztam még olyan termékkel, mely PONTOSAN megfelel a termék leírásnak! Minden egyes szó igaz, már az első használatkor érződik a hatása!
Mélyen tisztítja az arcot ✔
Eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket ✔
Megelőzi a pattanások, mitesszerek kialakulását ✔
A bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz ✔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Mélyen tisztítja az arcot ✔
Eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket ✔
Megelőzi a pattanások, mitesszerek kialakulását ✔
A bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz ✔

KisTigris

2018. június 18.

Lecseréltem a barackos radírozósra, mert ez szárít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Lecseréltem a barackos radírozósra, mert ez szárít. :(

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT