Himalaya Herbals

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Nim (neem) alapú szappanmentes hab, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű. Használatától a bőr tiszta, lágy és rugalmas lesz.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KisTigris

2018. június 18.

Lecseréltem a barackos radírozósra, mert ez szárít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Lecseréltem a barackos radírozósra, mert ez szárít. :(

Kuro

2018. május 25.

nekem nem szárít kimondottan, nincs az a húzós érzés a használata után, bár én többlépcsős arctisztításban használom.
teljesen elégedett vagyok vele, remekül tisztít, imádom a kiszerelését, hogy pumpás, és habos, illetve látni a folyadékot az üvegen keresztül.
egyedül talán az illata az, ami kellemetlen nekem, de elnézem, mert a hatása szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Kellemes illata van, és jó érzés ilyen habosat kenni az arcomra, szépen tisztít, az eredmény nagyon jó. Minden másnap ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

iloveyoued

2018. május 11.

Nekem zsíros/kombinált bőröm van, micellás vízzel mosom le a sminkem, ezután szoktam ezzel arcotmosni reggel és este is, valóban egy nagyon minimálisan szárít, de nekem ez pont segít is :) szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

EBoglarka

2018. május 11.

Könnyen használható, friss, tiszta érzetet hagy maga után. A szemsminket nem igazán szedi le, mindenképp sminklemosás után érdemes használni. Elhasználom, de nem fogom újra venni. Az illattal nagyon melléfogtak szerintem, teljes mértékben domestrosra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

barta.elisabetta

2018. május 10.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót, sokáig elég, nem szemcsés, és könnyen kezelhető. Ezt használom sminklemosóként is, és minden téren bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Platina890413

2018. április 30.

Akciósan vettem meg a Dm-ben,gondoltam valami újat próbálok ki a L'oreal után. Nem volt okos ötlet. Illata kicsit nekem olyan gyógynövényes. Jól tisztít azzal nincs is gond,viszont szárít hosszú távon! Nem hiszem,hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

bianka093

2018. március 21.

Elégedett vagyok vele, szépen mattítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Elégedett vagyok vele, szépen mattítja a bőrt.

bdius92

2018. március 20.

Nagyon szeretem, végzi a dolgát. A smink min. 85% eltávolítja, utána még átmegyek az arcomon egy micellás vizes vattakoronggal és szinte teljesen lejött a sminkem. Olcsó, natúr termék. Szerintem a pattanásokon is segít. Ajánlom. :) Lehet újra fogom venni, ha elfogy. De már lassan fél éve használom és majdnem a fele megvan még, pedig napi szinten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

mercixoxo

2018. március 17.

Régóta szerettem volna valami ilyesmi, habzó arclemosót. A dm-ben láttam meg, akciós volt, gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam, szépen letisztítja az arcom, a sminket is leszedi, az illata is tetszik. Mintha segítene azon is, hogy kevesebb pattanásom legyen. Ha elfogy szerintem újra fogom venni.

UPDATE:
Huzamosabb ideje használva kicsit tényleg szárít, de tonikkal használva teljesen jól működik. Változatlan a véleményem róla, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

UPDATE:

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, BHT